Nie będzie rozwodu Wiśniewskich? „Zaczęło im się układać”

0

Dominika Tajner-Wiśniewska ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Najpierw mąż, Michał Wiśniewski, poinformował ją o złożeniu pozwu rozwodowego, później media obiegła informacja o poważnej chorobie jej syna. Teraz pojawiły się doniesienia, że rozwód Wiśniewskich może nie dojść do skutku. Czy jest szansa na powrót?

Kilka tygodni temu mogło się wydawać, że los małżeństwa Wiśniewskich jest już przesądzony. Teraz nic nie jest już takie oczywiste.

Tajner-Wiśniewska poinformowała, że Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy. Szybko okazało się, że to nie jedyny problem Dominiki. Jej syn nagle stracił przytomność i został przewieziony do jednego z warszawskich szpitali, gdzie trafił na OIOM.

Okazało się, że poza personelem szpitala i mamą chłopca, Maksa wspierał też mąż Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, Michał. „Maks jest w separatce, Dominika cały czas jest przy nim, Michał też ich odwiedza” – twierdził informator Faktu. Gazeta zamieściła też na swoich łamach fotografię lidera Ich Troje, który opuszcza klinikę. Tym samym wywołał spekulacje nt. ewentualnego powrotu do żony i uratowanie małżeństwa Wiśniewskich.

Ponadto, artysta wypuścił nową piosenkę, w której śpiewa, że”z nikim nie jest tak, jak z tobą”. Internauci twierdzą, że tym sposobem muzyk próbuje się zrehabilitować w oczach Dominiki i „w swoim stylu” poprosić ją o wybaczenie.

Nie będzie rozwodu Wiśniewskich?

W rozmowie z „Twoim Imperium” głos zabrał znajomy Dominiki, trener personalny, Daniel Kuczaj. „U Dominiki wszystko w porządku. Po perturbacjach rozwodowych z Michałem czuje się świetnie. Wszystko zaczęło się im układać” – powiedział celebryta.

Ta wypowiedź od razu wywołała falę spekulacji. Co więcej, Kuczaj dodał jeszcze coś, co może świadczyć o tym, że piosenkarz żałuje swojej decyzji: „Michał nie jest złym człowiekiem, tylko działał pochopnie, bo miał złych doradców”.

Pytany, czy to możliwe, że rozwodu nie będzie, nie chciał już tego komentować. „Trudno powiedzieć, to ich decyzja” – podkreślił znajomy Wiśniewskich.

ZOBACZ:
Julia Wieniawa ujawniła prawdę o swoim ojcu. Smutne wyznanie