Będzie kolejna edycja programu „Big Brother”? Zarząd podjął decyzję!

0

Nowa edycja programu Big Brother wywołała wśród widzów spore kontrowersje. Internauci na bieżąco komentują wydarzenia z domu Wielkiego Brata, często krytykując różne sytuacje i wydarzenia. Mimo to pojawiły się informacje, że TVN7 chce wyemitować kolejną edycję reality show. Teraz zarząd oficjalnie poinformował, jaką podjął decyzję.

17 marca ruszył nowy sezon programu Big Brother.W willi nad jeziorem pod Warszawą zamieszkało 16 uczestników, obserwowanych całą dobę przez 70 kamer. Powracające po latach kultowe reality show możemy śledzić na antenie TVN7 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Obecni w domu Wielkiego Brata pozostało już tylko czterech uczestników. W niedzielę odbędzie się wielki finał.

Ostatnie wyniki przygotowane przez Nielsen Audience Measurement dla portalu wirtualnemedia.pl opublikowano pod koniec kwietnia. Wynikało z nich, że program pokazywany w TVN7 codziennie o godz. 20.00 ogląda średnio 856 tys. widzów. „Big Brother Nocą” śledzi 221 tys. osób.

Będzie kolejna edycja programu Big Brother!

Po sukcesie pierwszej edycji programu Big Brother zarząd TVN Discovery podjął decyzję o kontynuacji reality show w stacji TVN7. Druga edycja zostanie wyemitowana na antenie Siódemki oraz na platformie player.pl jesienią 2019 roku.

„Na kilka dni przed wielkim finałem powracającego po latach Big Brothera widzowie poznają nową uczestniczkę programu. Do mieszkańców dołączyła właśnie Karolina Włodarska. Mieszkanka Domu Wielkiego Brata została wybrana w drodze castingów i jest pierwszą uczestniczką drugiej edycji programu” – informuje „Pudelek”.

Jak czytamy, Agnieszka Woźniak-Starak sprawdziła się w roli gospodyni show, co ma oznaczać, że pojawi się też w kolejnej edycji programu Big Brother. Zwycięzcą pierwszej polskiej edycji programu został Janusz Dzięcioł. Drugą edycję wygrała Marzena Wieczorek, trzecią Piotr Borucki, czwartą – Jolanta Rutowicz, piątą Jarosław Jakimowicz.

Wielki Brat w Polsce

W latach 2001–2002 odbyły się trzy polskie edycje Big Brothera, emitowane na antenie TVN. Program stał się w ten sposób drugim – po Agencie – wydarzeniem typu reality show w historii polskiej telewizji. Druga edycja wystartowała 2 września 2001 a trzecia 3 marca 2002. Czwarta edycja (pod nazwą Big Brother 4.1) rozpoczęła się 2 września 2007 w Czwórce. 2 marca 2008 roku wystartował Big Brother 5.

Nagroda za zwycięstwo w polskiej edycji wynosiła 500 000 złotych. Wielki Brat nie był obecny na planie, można było tylko usłyszeć jego głos. O pozostaniu w programie decydowały zarówno osoby biorące udział, jak i publiczność, przy pomocy telefonów. W polskiej edycji programu głosu Wielkiemu Bratu użyczył reżyser Jarosław Ostaszkiewicz.

ZOBACZ:
Magda Gessler zamknęła usta hejterom. Mocne oświadczenie