Widzowie Polsatu w szoku. Julia Wieniawa powiedziała za dużo?

Julia Wieniawa, Polsat
Julia Wieniawa

Widzowie uwielbiają, gdy na ekranie pojawia się Julia Wieniawa. Nic więc dziwnego, że największe stacje rozchwytują 20-letnią artystkę. Teraz zaangażował ją Polsat, który już od września będzie emitował nowy serial – Zawsze warto.

Wieniawa bryluje szczególnie w social mediach. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad milion osób i wszystko wskazuje na to, że w najbliższych latach liczba ta znacznie wzrośnie. Młoda celebrytka nie spoczywa jednak na laurach i chce rozwijać swoją karierę we wszystkich możliwych kierunkach.

Streśćmy pokrótce, których gałęzi show-biznesu liznęła Julia Wieniawa. Jest: instagramerką, influencerką, modelką, aktorką, wokalistką, ostatnio zadebiutowała w roli prowadzącej galę telewizji Polsat, a teraz po raz kolejny angażuje się aktorsko. W serialu Zawsze warto wcieli się w rolę samotnej młodej matki.

Widzowie Polsatu już nie mogą się doczekać nowej, głośnej produkcji. Serial wzbudza ogromne nadzieje i niewykluczone, że na przestrzeni lat powalczy o widownię równie pokaźną, jak kultowa już Pierwsza miłość. Szanse są tym większe, że obsada naprawdę robi wrażenie. Sama Wieniawa przyciągnie zapewne setki tysięcy stałych widzów.

Ponadto w Zawsze warto zagrają takie aktorki jak Weronika Rosati czy Katarzyna Zielińska. Zapowiedzi publikowane przez Polsat są dość intrygujące. Nie dowiadujemy się wielu konkretów co do fabuły serialu, co nie może dziwić. Producenci chcą przecież przyciągnąć przed ekrany telewizorów jak największą liczbę widzów. Czy zatem szczegóły, które opublikowała na Instagramie Julia Wieniawa, powinny tak szybko ujrzeć światło dzienne?

Julia Wieniawa w Zawsze warto telewizji Polsat

Dziś bowiem wschodząca gwiazda polskiego show-biznesu zamieściła w serwisie społecznościowym zdjęcie z Weroniką Rosati i okrasiła dość jednoznacznym podpisem. Wiele wskazuje na to, że to tzw. spoiler, czyli przedwczesne zdradzenie fabuły.

CZYTAJ TAKŻE: Julia Wieniawa ujawniła prawdę o swoim ojcu. Smutne wyznanie

„Sister from another mister” – podpisała swoje selfie z Weroniką Rosati Julia Wieniawa. Oznacza to dosłownie „siostra z innego pana”. Dalsza część wpisu nie pozostawia złudzeń, że chodzi o serial Zawsze warto. Julia zaprasza bowiem na wrześniowe odcinki i pozdrawia z planu. Internauci nie mają wątpliwości, że w kolejnych odcinkach wyjdzie na jaw, że Wieniawa i Rosati „jakimś cudem” są siostrami.

Kogo zagra Wieniawa?

Ada (Julia Wieniawa) – Najmłodsza z bohaterek. Ma 22 lata, wyszła za mąż jako nastolatka. Jej mąż zniknął, zostawiając ją z dzieckiem i setkami tysięcy złotych kredytu. Ada ima się przeróżnych prac, by wyjść z trudnej sytuacji i zawalczyć o lepszą przyszłość dla siebie i swojego syna. Balansuje na granicy prawa, często ją przekraczając.

Nie wiemy, czy jest to na tę chwilę tajemnicą, ale w oficjalnych opisach telewizji Polsat nie ma mowy o tym wątku. Są jedynie dostępne opisy poszczególnych postaci serialu Zawsze warto. Czyżby luźny wpis Julii okazał się być koszmarnym spoilerem?