Wściekła Roxie tym razem wybuchnie? Wieniawa znów jej dogryza

Roksana Węgiel i Julia Wieniawa
Roksana Węgiel i Julia Wieniawa

Za każdym razem, gdy Roksana Węgiel wstawi na Instagram zdjęcie, w którym nawet na siłę można by doszukiwać się podtekstów, ktoś te podteksty znajduje. Jest to temat tak nośny, że głos zabrała nawet Julia Wieniawa – koleżanka Roxie po fachu.

W show-biznesie nie ma sentymentów. Wiedzą to nie tylko starzy wyjadacze przemysłu rozrywkowego, ale i młodzi adepci. Zderzenie z tym bezwzględnym światem bywa bolesne. Często jednak osoby wrażliwe i niegodzące się z takim stanem rzeczy, z czasem zaczynają przechodzić na ciemną stronę mocy, z którą kiedyś starały się walczyć.

Czy tego dokonuje właśnie Julia Wieniawa? Niewykluczone, choć przecież zaledwie kilka miesięcy temu płakała, gdy paparazzi powiedział jej prawdę o specyfice show-biznesu. Julia dołączyła się do krytyki, którą znosić musi w ostatnim czasie Roksana Węgiel. Dla młodej wokalistki pochodzącej z Jasła na Podkarpaciu jest to szczególnie trudny okres.

ZOBACZ!
Widzowie Polsatu w szoku. Julia Wieniawa powiedziała za dużo?

A pomaga mało kto. Roxie chciała skupić się na śpiewaniu i edukacji, jednak media i komentatorzy nie ułatwiają jej życia. Szczególnie dobór garderoby, którego dokonuje młoda gwiazda, wzbudza kontrowersje. Klasyczna stała się już opinia, że Węgiel stara się być dorosła na siłę.

Czy to prawda? Zdania się podzielone jak w żadnym innym temacie. Natomiast sama Roksana Węgiel odpiera zarzuty. Kilka tygodni temu stwierdziła wprost, że nie rozumie, skąd oburzenie u niektórych osób w związku z faktem, iż mała Roxie z czasem staje się kobietą. Na początku kontrowersje budził nawet makijaż obiecującej piosenkarki. Teraz na dekolt czy nieodpowiednią pozę opinia publiczna reaguje z nieprawdopodobnym oburzeniem.

Roksana Węgiel kontra Julia Wieniawa

Węgiel nic sobie z tego nie robi. Dla jednych taka postawa jest poprawna. Inni z kolei alarmują tym bardziej. Bo kolejne zdjęcia zamieszczane w sieci i kreacje Roksany są coraz odważniejsze. To ostatnio krytykuje nawet – co może dziwić – Julia Wieniawa.

ZOBACZ!
Fani zmartwieni. Roksana Węgiel: nigdy tego nie zapomnę

20-letnia celebrytka, która – jak mogłoby się wydawać – powinna wspierać także początkującą w tej branży koleżankę, wprost stwierdziła, że postawa Roxie niezbyt jej się podoba. Ponadto wystosowała wobec 14-latki zarzut, że ta nie do końca wie, kim chce być.

– Jeżeli chodzi o jej wizerunek i to, że czasami Roxie jest ubrana nieodpowiednio do swojego wieku – ok, być może zaliczyła kilka wpadek. Na moje oko powinna mieć inny styl, bardziej cool, przypominający nastolatkę – stwierdziła Julia Wieniawa w magazynie „Party”.

Ona jest jeszcze bardzo młoda, sama nie wie do końca, kim chce być, pewnie wie, że chce śpiewać, ale nie ma swojego wyrobionego stylu, nie zna show biznesu, nie wie z czym to wszystko się je – stwierdziła.

ZOBACZ!
Dramat Magdy Gessler. W końcu to z siebie wyrzuciła!

To krytyka. Zabrakło jednak dobrego słowa skierowanego do nieco młodszej koleżanki. Czy Roksana Węgiel nie śpiewa świetnie? Czy nie wykazuje spokoju i opanowania? O tym wieloletnia gwiazda Rodzinki.pl nie wspomina. Wieniawa skupiła się natomiast głównie na wytykaniu negatywnych aspektów. Czyżby miał na to wpływ fakt, że 14-latka w ostatnim czasie zabrała jej nieco uwagi?

źródło: Party.pl, Instagram

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]