To nowy „Świat według Kiepskich”? ATM Grupa: już wkrótce premiera!

Świat według Kiepskich, Zameldowani serial ATM Grupa
Świat według Kiepskich

Widzowie serialu Świat według Kiepskich już zacierają ręce. ATM Grupa produkuje bowiem kolejny sitcom, który – wiele na to wskazuje – może zostać przyjęty z porównywalną serdecznością. O czym są Zameldowani?

Na antenie Polsatu od wielu lat emitowane są produkcje, bez których widzowie nie wyobrażają sobie ramówki stacji. Nie tylko przygody rodziny Kiepskich, ale i Pierwsza miłość czy paradokumenty, które również mają pokaźną widownię. Za niemal wszystkie wymienione dzieła odpowiada ATM Grupa – legendarna już w tego typu produkcjach.

Oczywiście najbardziej kultową produkcją, jaką dała nam rzeczona grupa, jest serial Świat według Kiepskich. Niekończąca się opowieść o przygodach Ferdynanda Kiepskiego, jego rodziny i sąsiadów, ma gościć na antenie telewizji Polsat jeszcze przez wiele lat.

ZOBACZ:
Widzowie Polsatu w szoku. Julia Wieniawa powiedziała za dużo?

Jednakże środowisko to nie ma zamiaru spoczywać na laurach. Już w marcu poinformowano bowiem, że ATM Grupa pracuje nad kolejną – miejmy nadzieję, że kultową – produkcją. Serial Zameldowani już przed premierą sprawia dość pozytywne wrażenie.

Przyznać trzeba, że same fotosy z planu budzą podświadome skojarzenia z serialem Świat według Kiepskich. Wszystko jest podobne: oprawa, aranżacja studia mającego imitować mieszkanie, a nawet… charakterystyka jednej z głównych bohaterek. No właśnie – kim są bohaterowie i o czym w ogóle traktował będzie tytuł Zameldowani?

Zameldowani to nowy Świat według Kiepskich?

Jak poinformowała już końcem marca ATM Grupa, rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu komediowego Zameldowani, który niebawem trafi na antenę ATM Rozrywka. Początkowo, bo jeżeli odniesie sukces, to najpewniej w dalszym etapie zapadnie decyzja o emisji na antenie otwartego Polsatu. Fani polsatowskich sitcomów zacierają ręce. Dlaczego?

ZOBACZ:
Boczek z Kiepskich schudł. Gnatowski jest nie do poznania (WIDEO)

Chociażby dlatego, że zapowiedź fabuły brzmi całkiem interesująco. Wiele wskazuje na to, że w „Zameldowanych” częstotliwość zachodzenia groteskowych sytuacji będzie podobna, jak w kultowej produkcji Świat według Kiepskich. Zatem prawie na pewno będzie zabawnie!

Co zobaczymy w pierwszym odcinku?

Serial opowiada o 5 przypadkowych osobach (w wieku 20-30 lat), które wspólnie zamieszkują. Mieszkanie każdemu z osobna zapisała w spadku ich była niania, która umarła bezdzietnie. Kiedy wszyscy spadkobiercy sprowadzają się do mieszkania ze swoimi rzeczami, każdy myśli, że odziedziczył je sam.
– czytamy na stronie ATM Grupy.

Zapowiada się ciekawie, prawda? A gdzie kolejne podobieństwa do serialu Świat według Kiepskich? Całkiem niedaleko. Bo spięcia, niesnaski i skrajna upartość głównych bohaterów przejawi się w Zameldowanych bardzo wiele razy.

Nikt z nowych lokatorów nie chce stracić super mieszkania i nikt nie zamierza się z niego wyprowadzić. Zamieszkują zatem wszyscy razem. „Zameldowanych” nęka uciążliwy cieć, a w mieszkaniu trwają tarcia, animozje i rodzą się przyjaźnie między głównymi bohaterami.

źródło: ATM Grupa