Kinga Duda w Białym Domu. Wszyscy mówią o jej kreacji

Kinga Duda

W środę prezydent Andrzej Duda rozpoczął wizytę w Stanach Zjednoczonych. Jak informuje „Fakt”, razem z parą prezydencką Andrzejem Dudą i Agatą Kornhauser-Dudą, na spotkanie z Donaldem Trumpem poleciała też Kinga Duda. Jej kreacja wzbudziła wielkie zainteresowanie mediów. 

Kinga Duda towarzyszy rodzicom w Białym Domu.  Jak informuje „Fakt” wyjazd córki pary prezydenckiej do Stanów Zjednoczonych miał być utrzymany w tajemnicy. „Pałac Prezydencki nie ujawniał, że Kinga Duda będzie z rodzicami u państwa Trumpów i że będzie także gościem przyjęcia w Białym Domu” – czytamy.

Od początku Kancelaria Prezydencka informowała, że do USA poleci tylko Andrzej Duda i pierwsza dama – Agata Kornhauser-Duda. Nie wspominano o Kindze Dudzie, córce pary prezydenckiej. Teraz informacje medialne potwierdziły się. Kinga Duda wzięła udział w oficjalnym przyjęciu w Białym Domu. Para prezydencka razem z córką ma przemieszczać się w limuzynie VIP.

Kinga Duda zachwyciła kreacją

Duda pojawiła się na oficjalnym bankiecie zorganizowanym na cześć gości z Polski. Był to ostatni punkt wizyty Andrzeja Dudy w Białym Domu. 24-latka na uroczystości prezentowała się niezwykle skromnie, ale bardzo elegancko.

Melania Trumpa tego wieczoru miała na sobie garnitur w odcieniu pudrowego różu. Natomiast Kinga Duda postawiła na dystyngowaną klasykę, która idealnie pasowała na taką okazję. Wybrała jasną koszulę i ciemny dół kreacji. Szyfonowa koszula z wiązaniem pod szyją była świetnym wyborem na taką okazję. Mocniejszy makijaż i czerwone usta podkreśliły jej urodę.

Spotkanie z amerykańskim prezydentem oraz podpisanie dokumentu to najważniejsza część zaplanowanej na sześć dni wizyty Andrzeja Dudy za oceanem. Andrzej Duda będzie również spotykał się z amerykańskimi biznesmenami, start-upami i odwiedzi siedziby koncernów informatycznych takich jak Google. Weźmie też udział w pokazach polskich i amerykańskich dronów w Nevadzie i spotka się z amerykańską Polonią.

ZOBACZ!
Biedronka czy Lidl? Polacy wybrali!

Aleksandra Sołtys
Dziennikarka z zamiłowania, zainteresowania: show-biznes, kosmetologia, zwierzęta.