Dominika Tajner ucina spekulacje. Zapadła ostateczna decyzja

0

Kilka miesięcy temu Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy. Mimo to w mediach pojawiły się doniesienia, że rozstanie może nie dojść do skutku. Spekulowano, że para myśli o powrocie. spekulacje postanowiła uciąć Dominika Tajner, które poinformowała, jak sytuacja wygląda naprawdę.

W rozmowie z „Twoim Imperium” głos zabrał znajomy Dominiki, trener personalny, Daniel Kuczaj. „U Dominiki wszystko w porządku. Po perturbacjach rozwodowych z Michałem czuje się świetnie. Wszystko zaczęło się im układać” – powiedział celebryta.

Ta wypowiedź od razu wywołała falę spekulacji. Co więcej, Kuczaj dodał jeszcze coś, co może świadczyć o tym, że piosenkarz żałuje swojej decyzji: „Michał nie jest złym człowiekiem, tylko działał pochopnie, bo miał złych doradców”.

Pytany, czy to możliwe, że rozwodu nie będzie, nie chciał już tego komentować. „Trudno powiedzieć, to ich decyzja” – podkreślił znajomy Wiśniewskich.

Ponadto, Michał Wiśniewski wypuścił nową piosenkę, w której śpiewa, że”z nikim nie jest tak, jak z tobą”. Internauci twierdzą, że tym sposobem muzyk próbuje się zrehabilitować w oczach Dominiki i „w swoim stylu” poprosić ją o wybaczenie.

Kilka tygodni temu mogło się wydawać, że los małżeństwa Wiśniewskich nie jest jeszcze przesądzony. Teraz wszystko jest już oczywiste.

Dominika Tajner ucina spekulacje

Wbrew doniesieniom mediów okazuje się, że małżeństwo Dominiki i Michała Wiśniewskich to już przeszłość. Tajner zabrała głos, aby uciszyć wszelkie plotki i dalsze spekulacje na ten temat.

ZOBACZ:
Kinga Duda w Białym Domu. Wszyscy mówią o jej kreacji

– To bzdura. Normalnie rozmawiamy z Michałem, ale nie ma mowy o powrotach. Rozwód będzie – powiedziała celebrytka w rozmowie z portalem plejada.pl.

Wygląda na to, że sytuacji nie da się już uratować. Wiele osób zastanawia się, czy Michał Wiśniewski znajdzie sobie kolejną, piątą już żonę. Jeśli tak się stanie, z pewnością dostarczy nam kolejnych odcinków telenoweli z własnego życia.