Roksana Węgiel obok największych gwiazd. Co za wyróżnienie!

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel

Roksana Węgiel to młoda gwiazda, której kariera rozwija się w błyskawicznym tempie.14-latka jest już znana w całej Europie. Teraz spotkało ją wielkie wyróżnienie, które tylko potwierdziło jej wielki potencjał artystyczny.

Roksana Węgiel zachwyciła Polskę w ubiegłym roku. Po wyraźnym tryumfie w dziecięcej Eurowizji i wydaniu hitowego singla „Anyone I Want To Be” stała się rozpoznawalna w kraju i na świecie w mgnieniu oka. Nastolatka jest rozchwytywana przez media.

Zapewne większość z nas rozpierała duma po wielkim sukcesie nastolatki z Podkarpacia. Finałowy występ Polki na Eurowizji Junior w Mińsku wyświetlono w serwisie YouTube kilkanaście milionów razy. Singiel stał się hitem, a przed ona sama otrzymała wielką szansę na sukces.

14-letnia artystka nie udziela kontrowersyjnych wypowiedzi i nie przejawia się u niej „sodówka”, to i tak coraz częściej spada na nią ogrom krytyki. Ostatnio padła ofiarą hejtu tylko dlatego, że zrobiła sobie zdjęcie z parą prezydencką. Roksana Węgiel zdaje się jednak nie przejmować i ze spokojem przyjmuje „uroki” show biznesu. Nagrodą za jej cierpliwość z pewnością jest wyróżnienie, jakiego doświadczyła w ostatnim czasie.

Roksana Węgiel odcisnęła dłonie w Opolskiej Alei Gwiazd

Artystka z Podkarpacia podbiła serca milionów fanów. Jej mocny głos i najnowsze hity słyszymy niemal nieprzerwanie. W większości stacji radiowych, na dworcach czy w supermarketach. Robi oszałamiającą karierę.

Wielu fanów ucieszył więc fakt, że do grona artystów mających odlew dłoni w Opolskiej Alei Gwiazd dołączyła w piątek Roksana Węgiel. Tadeusz Pabisiak już zapowiedział, że zaprosi piosenkarkę za 10 lat, aby ponownie odcisnęła swoje dłonie.

Piosenkarka, zanim odcisnęła dłonie w gipsie, zaśpiewała dwie piosenki ze swojego debiutanckiego albumu, który ukazał się 7 czerwca. Warto podkreślić, że Roksana Węgiel jest najmłodszą artystką, która odcisnęła dłonie w gipsie w Opolskiej Alei Gwiazd w Dworku Artystycznym.

ZOBACZ:
Skandal w Big Brotherze. Produkcja odpowie przed sądem?