Tajner ujawniła powód rozwodu z Wiśniewskim. Wiemy, co się wydarzyło

0

Kilka miesięcy temu Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy. Mimo to w mediach pojawiły się doniesienia, że rozstanie może nie dojść do skutku. Spekulowano, że para myśli o powrocie. Doniesienia zdementowała Dominika Tajner. Teraz ujawniła, jaki był powód ich rozstania. W końcu dowiedzieliśmy się, co tak naprawdę się wydarzyło.

Kilka dni temu w rozmowie z „Twoim Imperium” głos zabrał znajomy Dominiki, trener personalny, Daniel Kuczaj. „U Dominiki wszystko w porządku. Po perturbacjach rozwodowych z Michałem czuje się świetnie. Wszystko zaczęło się im układać” – powiedział celebryta. Ta wypowiedź od razu wywołała falę spekulacji. Co więcej, Kuczaj dodał jeszcze coś, co mogło świadczyć o tym, że piosenkarz żałuje swojej decyzji: „Michał nie jest złym człowiekiem, tylko działał pochopnie, bo miał złych doradców”.

Pytany, czy to możliwe, że rozwodu nie będzie, nie chciał już tego komentować. „Trudno powiedzieć, to ich decyzja” – podkreślił znajomy Wiśniewskich.

Ponadto, Michał Wiśniewski wypuścił nową piosenkę, w której śpiewa, że”z nikim nie jest tak, jak z tobą”. Internauci twierdzą, że tym sposobem muzyk próbuje się zrehabilitować w oczach Dominiki i „w swoim stylu” poprosić ją o wybaczenie. Wbrew doniesieniom mediów okazuje się, że małżeństwo Dominiki i Michała Wiśniewskich to już przeszłość. Tajner zdecydowanie ucięła plotki i dalsze spekulacje na ten temat.

Tajner ujawniła powód rozwodu z Wiśniewskim

W końcu Dominika Tajner zgodziła się udzielić bardzo szczerego wywiadu o tym, co naprawdę się wydarzyło.

Posądzono mnie o romanse, których nie było. Prawda jest taka, że w moim małżeństwo od dawna nie było najlepiej. Ale szczerze mówiąc, na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo – Dominika Tajner wyjawiła przyczynę rozwodu w rozmowie z „Fleszem”.

– Definitywnie zakończyłam nasze małżeństwo. Formalnie wciąż jesteśmy w trakcie rozwodu. Najśmieszniejsze jest to, że teraz lepiej się ze sobą dogadujemy niż jeszcze niedawno w małżeństwie. Spędziliśmy ze sobą zbyt dużo czasu, żeby teraz tracić czas na kłótnie – powiedziała.

ZOBACZ:
Roksana Węgiel obok największych gwiazd. Co za wyróżnienie!