Biedronka zaprasza pracowników nad morze. Wyjątkowa oferta

Biedronka przyzwyczaiła nas do tego, że w każdym aspekcie zabiega o względy klientów. Chodzi zarówno o szeroką ofertę produktów, jak i atrakcyjne ceny. Tym razem sieć sklepów wyszła z atrakcyjną propozycją dla swoich pracowników.

Spółka Jeronimo Martins, której własnością jest sieć sklepów Biedronka, robi wszystko, aby przyciągnąć nowych klientów. Oprócz atrakcyjnych promocji i szerokiej gamy produktów, stawia również na wygodne rozwiązania. Niedawno pojawiła się informacja, że Biedronka planuje otworzyć sieć małych sklepów, formatem podobnych do Żabki.

Dziś trudno wyobrazić sobie nasz kraj bez sklepów sieci Biedronka. Już od dwóch dekad robimy w niej zakupy. Co więcej – sieć rozrasta w się w imponującym tempie. Już w tym roku liczba Biedronek w Polsce ma przekroczyć 3 tysiące.

Teraz sieć wyszła z propozycją dla swoich pracowników. Wszystko w związku z gorącym okresem wakacyjnym, który wymusza pewne zmiany.

Biedronka zaprasza pracowników na wakacje

W sezonie letnim nad Bałtykiem wyzwaniem jest zapewnienie turystom i lokalnym mieszkańcom stałej dostępności wszystkich produktów oraz sprawnej i szybkiej obsługi. By to osiągnąć, Biedronka zwiększa zespoły w swoich placówkach. Około 240 ochotników z innych części Polski przez wakacje będzie pracowało w miejscowościach takich jak Dziwnów, Jastarnia, Władysławowo czy Ustronie Morskie.

– Ochotnicy, którzy chcą na czas wakacji przenieść się do miejscowości nadmorskiej, stanowią duże wsparcie dla sklepu, a z drugiej strony sami mają okazję skorzystać po pracy lub w dni wolne z pobytu nad morzem – mówi Joanna Bukała, dyrektor HR makroregionu w Jeronimo Martins Polska.

Pracownicy, którzy skorzystają z tej oferty mają też szansę na dodatkową nagrodę finansową. Osoby, które zdecydują się na taki wakacyjny wyjazd do pracy mogą liczyć również na darmowe zakwaterowanie oraz zwrot kosztu dojazdu. Pracownicy mogą wyjechać nad morze ze swoimi dorosłymi dziećmi. Sklep oferuje im pracę w oparciu o umowę zlecenie, a Biedronka również im zapewnia wówczas darmowe zakwaterowanie.

POPULARNE  Justyna Żyła znów szokuje. Uczciła Dzień Ojca w nietypowy sposób

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: