Sensacyjna decyzja Magdy Gessler ws. dalszej działalności

Magda Gessler wystartowała z nowym biznesem. Tym razem właścicielka sieci restauracji postanowiła wypromować własne lody pod nazwą Ice Queen Magda Gessler. Cena lodowych słodkości od początku wzbudzała jednak kontrowersje. W internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy niezadowolonych klientów. Gessler najwidoczniej wzięła sobie te uwagi do serca i obniżyła cenę lodów.

Na początku czerwca Magda Gessler zaprezentowała swój nowy pomysł na biznes. Gwiazda „Kuchennych Rewolucji” postanowiła sprzedawać swoje autorskie lody. Zapowiadana przez gwiazdę premiera lodowych przysmaków odbyła się z wielką pompą.

Restauratorka podkreśla, że to wyjątkowa receptura przesądza o jakości sprzedawanych przez nią lodów. „Odtworzyłam recepturę mojej prababci, która spędziła we Włoszech, na Sardynii całe swoje życie i zawładnięta tym niezwykłym miejscem, jego kolorami, świeżością, intensywnością stworzyła pyszne lody… Puszyste, naturalne, zdrowe, przepełnione soczystością owoców, słodyczą czekolady, czy esencją prawdziwej wanilii” – mówiła gwiazda TVN.

Szybko okazało się, że za lody u Magdy Gessler trzeba słono zapłacić. Dziennikarka WP Gwiazdy odwiedziła warszawski punkt lodów. Za dwie gałki zapłaciła łącznie… 18 złotych.

„Za dwie normalnej wielkości kulki musiałam uiścić opłatę w wysokości 18 zł! Naprawdę? Te lody nie wyróżniają się ani wyglądem, ani wielkością” – skomentowała. Podobnego zdania byli Internauci, którzy narzekali na stosunek ceny do wielkości gałek lodów. Żeby te porcje wyglądały jeszcze jak na tym zdjęciu. Marzenie” – napisał jeden z internautów pod fotografią reklamującą nowy lokal.

Gessler obniżyła cenę lodów

Coraz częściej spekulowano, że nowy biznes Magdy Gessler nie wypali i zniknie tak szybko, jak się pojawił. Jednak gwiazda zamiast rezygnować, posłuchała sugestii klientów i uczyniła swoje usługi bardziej przystępnymi.

Teraz lody w restauracji Gessler są tańsze aż o 2 złote. Porcję słynnych lodów dostaniemy na Starym Mieście w Warszawie za 7 zł. 

POPULARNE  Pazura po raz pierwszy pokazał twarz córki! Wcześniej zadała mu pytanie

– Niewątpliwie jeden z artykułów i komentarze pod nim mogły przyczynić się do tego, że lekko zmodyfikowano cennik. Właściciele lokalu najprawdopodobniej zobaczyli również, że ich cena jest niemal dwukrotnie wyższa niż w innych lokalach w Polsce. Lody są smaczne, ale docierały głosy, że trochę za drogie. Obecnie cena jest bardzo przystępna dla każdego – mówi portalowi WP osoba, która zna kulisy sprawy.

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: