Górniak dostała luksusową garderobę. To jeszcze nie wszystko

0
Górniak

W piątek 14 czerwca Edyta Górniak trafiła do szpitala. Pod hotel, w którym zatrzymała się artystka podczas festiwalu Opole 2019, podjechała karetka na sygnale. Lekarze podejrzewali zawał serca, co jednak zostało później wykluczone. W sobotę rano wokalistka opuściła Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu. Teraz gwiazda znów wystąpi w Opolu, ale warunki, które jej zaproponowano są naprawdę królewskie…

Opole 2019 nie zaczęło się dobrze. W piątek, tuż przed rozpoczęciem 56. Festiwalu Polskiej Piosenki, Edyta Górniak zasłabła po próbie w amfiteatrze. Powodem zasłabnięcia była najprawdopodobniej wysoka temperatura, która na scenie miała dochodzić nawet do 40 stopni Celsjusza.

Na miejsce, około godziny 18:00, wezwano karetkę. Górniak została podłączona pod kroplówkę. Wokalistkę przetransportowano do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ul. Witosa w Opolu.

– Po serii badań lekarze na szczęście wykluczyli zawał serca – informował Marcin Wieczorek, menedżer Edyty Górniak. W sobotę rano wokalistka opuściła szpital.

Luksusowe warunki w garderobie Górniak

Edyta Górniak już niedługo ponownie wystąpi w Opolu. Tym razem będzie to koncert pod patronatem Polsatu. Stacja zapewni piosenkarce iście gwiazdorskie warunki. Luksusowa garderoba to jeszcze nie wszystko.

Jak dowiedział się serwis Pomponik.pl, stacja zadbała, aby w garderobie Górniak znalazł się specjalny klimatyzator.

„Polsat wyciągnął wnioski po ostatniej nieprzyjemnej sytuacji i postanowił zamontować tymczasowy klimatyzator w garderobie Edyty z wbudowaną funkcją nawilżania strun głosowych, dzięki czemu suche powietrze nie osłabi warunków głosowych artystki” – zdradza informator serwisu pomponik.pl.

ZOBACZ:
Rosati triumfuje. Upokorzyła byłego partnera

Według wyliczeń portalu koszt tak przygotowanej garderoby to około… 15 tysięcy złotych.  „Czego się jednak nie robi, aby przebić konkurencję, jaką jest TVP. Dodatkowo w pobliżu będzie znajdowała się specjalna karetka tylko dla Górniak, aby w awaryjnej sytuacji reakcja była błyskawiczna” – czytamy.

Wszystko wskazuje na to, że tym razem piosenkarka będzie miała pod ręką wszelkie dostępne luksusy. Pozostaje mieć nadzieję, że jej występ również będzie na najwyższym poziomie.