Nowy, najlepszy sposób na komary! Okrutny, ale skuteczny (28.06.2019)

Sposób na komary 2019
Sposób na komary 2019

Najlepszy sposób na komary w 2019? Jak skutecznie walczyć z komarami? Absolutnie najbardziej satysfakcjonujące, ale i okrutne rozwiązanie, zaprezentował właśnie dziennikarz Krzysztof Stanowski.

Założyciel popularnego serwisu sportowego Weszlo.com nagrał niecodzienne wideo. Pokazuje, jak torturuje „latających terrorystów”. „Jak zabić wszystkie komary?” – nazwał film Krzysztof Stanowski.

Jak walczyć z komarami? Jak się komarów pozbyć? Jaki jest najlepszy, skuteczny sposób na komary? Te pytania zadaje sobie zdecydowana większość z nas, gdy przychodzi lato. Tym bardziej, że populacja tych uciążliwych owadów jest w tym roku wyjątkowo liczna.

Plaga bzyczących sadystów atakuje nas już nie tylko nad wodą, ale praktycznie w każdym miejscu, w którym chcemy spocząć dłużej, niż kilka sekund. Komary nie dają za wygraną nawet, gdy używamy silnych, chemicznych środków owadobójczych.

ZOBACZ!
Magda Gessler w opłakanym stanie. To nie miało trafić do sieci?

Są tak żądne naszej krwi, że nie boją się nawet atakować najmniejszych fragmentów ludzkiego ciała, które akurat pominęliśmy przy spryskiwaniu chemicznymi środkami. Żaden owad nie uprzykrza człowiekowi życia tak bardzo, jak właśnie właśnie one. Wciąż trwają debaty, jaki sposób na komary jest najlepszy. Czy właśnie znaleziono złoty środek?

Najlepszy sposób na komary w 2019

Na kanale YouTube serwisu Weszlo.com pojawił się bardzo ciekawy film. Dla odmiany nie dotyczył on piłki nożnej, e-sportu, ani żadnej innej dziedziny, którą na co dzień zajmuje się rzeczony portal. Usłyszeliśmy za to dość szczegółowy wywód właściciela „Weszło!’ na temat między innymi lampy owadobójczej, przed którą już drżą komary.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ile lat ma Kuba Wojewódzki? Wiek gwiazdora TVN szokuje

Jak mówi Stanowski, Komary dzięki temu plastikowemu cacku można nie tylko zabijać, ale i torturować. Pół-żartem pół-serio dziennikarz mówi o komarach jako „siłach nieprzyjaciela”. Twierdzi, że wystarczy przedstawione urządzenia porozstawiać w ogrodzie, by niemal do zera zredukować populację bzyczących owadów.

ZOBACZ!
Właściciele Biedronki przerażeni. Tego ciosu mogą nie przetrwać

Dowiadujemy się ponadto, że autor nagrania ostatniej nocy próbował unicestwić latających wrogów na wiele różnych sposób. Gdy znalazł najbardziej skuteczny sposób na komary, postanowił nagrać poniższy materiał wideo. Czy to koniec walki z najbardziej uciążliwymi owadami w naszej części świata? Przekonajcie się sami:

Krzysztof Stanowski nie reklamuje żadnych produktów, stąd nie podaje linku do sklepów, w których można by pokazane przedmioty nabyć. Jeżeli natomiast ktoś chce na własnej skórze przetestować ich skuteczność, może łatwo znaleźć w internecie powyższe urządzenia lub ich odpowiedniki. Miejmy nadzieję, że komary już wkrótce staną się tylko złym wspomnieniem!

  1. Szerszeń azjatycki zbliża się do Polski. Jest bardzo niebezpieczny!
  2. Ranczo wróci bez głównego bohatera? „Takie pieniądze chce Cezary Żak”
  3. Sławomir Broniarz zaskakuje. Szef ZNP wszystko odwołał
  4. UDOSTĘPNIAJCIE! Potrzebna pilna pomoc dla chorego Oskarka
OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]