Agata Duda znów oberwała. Anna Mucha nie miała dla niej litości

0
Anna Mucha, Agata Duda i Andrzej Duda
Anna Mucha, Agata Duda i Andrzej Duda

Choć Anna Mucha znana jest nam głównie z filmów i seriali, to często nie omieszka wypowiadać się na tematy znacznie bardziej poważne. Tym razem oberwała nieco Agata Duda. Celebrytka w wymowny sposób skomentowała postawę pierwszej damy RP.

Anna Maria Mucha (urodzona 26 kwietnia 1980 w Warszawie) – polska aktorka, prezenterka telewizyjna i celebrytka. W ostatnim czasie bardzo aktywna w social mediach – głównie na INSTAGRAMIE.

Znana aktorka z roku na rok coraz śmielej rozpętuje małe skandale. Mucha weszła do szeroko rozumianego show-biznesu na przełomie lat 90. i dwutysięcznych. To właśnie wtedy otrzymywała pierwsze angaże i zaczynała być rozpoznawalna w całym kraju.

ZOBACZ:
Ile lat ma Kuba Wojewódzki? Wiek gwiazdora TVN szokuje

Wówczas była raczej skromna i stroniła od udzielania kontrowersyjnych wypowiedzi. Dziś jednak podchodzi do życia ze znacznie większym luzem i nie boi się mówić tego, co myśli. Coraz częściej mamy podstawy, by nazywać ją skandalistką, gdyś ni komentuje wyłącznie wydarzeń mających miejsce w przemyśle rozrywkowym.

Anna Mucha jest cenioną, doświadczoną i bardzo rozpoznawalną aktorką. Często jednak irytuje osoby interesujące się sprawami społecznymi czy polityką. Wypowiada się bowiem na tematy, w których – zdaniem wielu – nie powinna. Przeważają jednak opinie, że fakt, iż jest osobą publiczną, nie odbiera jej prawa do wyrażania własnego zdania.

To prawo znana aktorka wykorzystała w środę, gdy reporterka z kanału „Wideoportal” poprosiła ją o skomentowanie tego, jak zachowuje się Agata Duda w obliczu strajku nauczycieli. Liżąca loda celebrytka musiała pomyśleć przez dłuższą chwilę nad odpowiedzią.

Anna Mucha kontra Agata Duda

ZOBACZ:
Patryk Vega pożałuje? Antoni Macierewicz o romansie z Misiewiczem

I starała się odpowiedzieć w tak wymijający i lekceważący sposób, że młoda dziennikarka nie do końca wiedziała, jak się w tej sytuacji odnaleźć. W końcu jednak Mucha zdobyła się na w miarę czytelną wypowiedź dotyczącą pierwszej damy.

„Czasami milczenie jest złotem. I w tym wypadku ja też zachowam wyżyny dyplomacji i zachowam prawo do milczenia” – rzuciła z cynicznym uśmiechem na twarzy Anna Mucha.

A co powinna robić Agata Duda w – być może – ostatnich miesiącach swojego „urzędowania”? Celebrytka służy radą.

""</p

""</p

Stwierdziła, że gdyby sama została prezydentową, to nie miałaby wielkich ambicji. Starałaby się jednak wykorzystać kadencję męża, by zostać zapamiętaną. Wielu dopatruje się w tym prześmiewczej postawy Muchy. Media antyrządowe od dawna wyśmiewają bowiem małą aktywność medialną Agaty Dudy. Jest także atakowana za niewypowiadanie się w temacie feministek czy właśnie nauczycieli.

ZOBACZ:
Ile mają wzrostu Gessler, Ostaszewska, Mucha, Doda, Roxie? Zobacz!

Ciężko chyba byłoby mi opanować sztukę dyplomacji, więc myślę, że nigdy nie miałabym ambicji, żeby być na takim „stanowisku”. […] To jest kilka lat, które są do wykorzystania i do bycia zapamiętaną – skwitowała Anna Mucha.

Czy Agata Duda zrobi coś niespodziewanego tuż przed kolejnymi wyborami, by zapaść w naszej pamięci na zawsze? Raczej wątpliwe. Ale przynajmniej wiemy, co zrobiłaby Mucha.

  1. Świat według Kiepskich. Smutne wieści ws. Ryszarda Kotysa
  2. Dramat. Bohdan Łazuka zdradził straszną prawdę
  3. Nowy, najlepszy sposób na komary! Okrutny, ale skuteczny (28.06.2019)
  4. III wojna światowa w Polsce? Znany generał ostrzega Warszawę