Czarna seria po zabójstwie Kristiny. 11-latka szukała cała Polska

W ostatnich tygodniach Polską wstrząsnęły doniesienia z niewielkiej miejscowości Mrowiny na Dolnym Śląsku. 10-letnia Kristina została tam zamordowana w sposób szczególnie okrutny. Po tej tragedii informacje o zaginięciach kolejnych dzieci budzą jeszcze większą grozę.

AKTUALIZACJA. Szczegóły poniżej

Wciąż nie otrząsnęliśmy się po zbrodni w Mrowinach. Lecz niestety po tragicznej śmierci Kristiny trwa dosłownie czarna seria. Już po pogrzebie 10-letniej dziewczynki sieć zalała fala informacji o kolejnych zaginięciach. Część z nich okazała się być zmyślona. Jednakże kolejne potwierdza sama policja i prosi o pomoc.

Nierzadko zdarza się, że dzieci zostają na noc u przyjaciół i nie informują o tym rodziny. Często wybucha w związku z tym ogromny niepokój. Jednakże po tym, jak 10-letnia Kristina z miejscowości Mrowiny została znaleziona martwa, rodzice martwią się o swoje pociechy szczególnie. Kraj właśnie obiegła informacja o zaginięciu kolejnego dziecka.

POPULARNE  Bezczelne słowa mordercy 10-letniej Kristiny. Zwrócił się do Polaków

Zaginął 11-letni Maciek. Z chłopczykiem nie ma kontaktu od wczoraj. Szczególny niepokój budzi fakt, że wyszedł z domu wieczorem. Jak wiadomo, „po zmroku przestępczość wzrasta”. Miejmy jednak nadzieję, że chłopiec wróci cały i zdrowy. Policja podaje szczegóły, które mogą pomóc ewentualnym osobom, które spotkają Maćka.

III wojna światowa w Polsce? Znany generał ostrzega Warszawę

Zaginęła Kristina z miejscowości Mrowiny, a po niej kolejne dzieci

Maciek mieszka w Raciborzu. Wyszedł z domu wczoraj (piątek, 28 czerwca 2019 r.) około godziny 19.00. Od tego czasu nie dał znaku życia. Zrozpaczona rodzina od razu zgłosiła sprawę na policję. Informacja o zaginięciu chłopca obiega już największe media w kraju.

Nowy, najlepszy sposób na komary! Okrutny, ale skuteczny (28.06.2019)

Policja podała opis chłopca:

Maciek ma około 150 centymetrów wzrostu, krótkie blond-włosy, niebieskie oczy i szczupłą budowę ciała. Posiada bliznę o owalnym kształcie i średnicy około 5 centymetrów, która położona jest na jego lewej łopatce. Ubrany był w krótkie, niebieskie spodenki, niebieską koszulkę z krótkim rękawem i sandały. Może mieć przy sobie również czerwony rower typu BMX, z którym wyszedł z domu.

AKTUALIZACJA: Chłopiec wrócił już do domu. Okazało się, że nocował u kolegi.

Miejmy nadzieję, że wszystkie tego typu sprawy będą wyjaśniać się w podobny sposób. Niestety 10-letnia Kristina nie miała tyle szczęścia. Maciek postawił na nogi cały kraj. Ponadto zafundował swoim rodzicom niezapomniane wrażenia. Miejmy nadzieję, że nigdy w podobny sposób nie postąpi.

  1. Agata Duda znów oberwała. Anna Mucha nie miała dla niej litości
  2. Patryk Vega pożałuje? Antoni Macierewicz o romansie z Misiewiczem
  3. Świat według Kiepskich. Smutne wieści ws. Ryszarda Kotysa
  4. III wojna światowa w Polsce? Znany generał ostrzega Warszawę

źródło: OTOPRESS.pl, nowiny.pl

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: