Michał Wiśniewski załamany. Znany wokalista otrzymał kolejny cios

0
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner przed rozwodem

Michał Wiśniewski przeżywa bardzo trudny okres. Z kolei jego wciąż aktualna żona, Dominika Tajner, zdaje się mieć o niebo lepsze samopoczucie. Znany wokalista bez wątpienia mocno przeżywa bieżące wydarzenia. Tym bardziej, że już od kilku lat boryka się z mnóstwem problemów. Nadchodzący rozwód to tylko wierzchołek góry lodowej.

Na początku bieżącego roku media obiegła sensacyjna informacja. Lider zespołu Ich troje, Michał Wiśniewski, złożył papiery rozwodowe. Jego żona, Dominika Tajner, brała w tym samym czasie udział w tanecznym show Polsatu – Taniec z gwiazdami.

O Wiśniewskim jest w ostatnim czasie szczególnie głośno. Nie wydał co prawda nowej płyty czy hitowego singla. Dużo mówiło się natomiast o jego problemach finansowych. Ponadto sporo dyskusji wzbudzały występy gwiazdora w paradokumentalnym serialu pt. Lombard. Teraz Michał Wiśniewski musi przełknąć kolejną zniewagę.

ZOBACZ:
Agata Duda znów oberwała. Anna Mucha nie miała dla niej litości

Sporo dzieje się bowiem wokół jego żony. Nie ulega wątpliwości, że Dominika Tajner nie byłaby dziś tak popularna w show-biznesie, gdyby nie żyła u boku Michała. Córka słynnego trenera skoczków narciarskich sprawia wrażenia, jakby dobijanie partnera sprawiało jej satysfakcję. Tym razem chwali się swoimi planami w social mediach.

Mimo, że Michał Wiśniewski raczej nie wypowiada się o Dominice w sposób negatywny, ta robi wszystko, by pokazać, że to ona wyjdzie z tej relacji z tarczą. Media, m.in. jastrzabpost.pl, szybko podchwyciły jej najnowsze zdjęcia z jej relacji na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Świat według Kiepskich. Smutne wieści ws. Ryszarda Kotysa

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner – rozwód

Jak się dowiadujemy, Dominika Tajner postanowiła zacząć całkowicie nowe życie. Już jakiś czas temu wiadomo było, że planuje wyprowadzkę od lidera Ich troje. Przeszła od słów do czynów i pochwaliła się pozyskaniem nowego lokum. Jednakże komentarz, jakim okrasiła zamieszczone zdjęcie, jest naprawdę wymowny. Co na to Michał Wiśniewski?

ZOBACZ:
Czarna seria po zabójstwie Kristiny. 11-latka szukała cała Polska

„Nowy dom, nowe życie czas start” – napisała Tajner i załączyła zdjęcie kluczy do mieszkania. Nie wiadomo, gdzie się ono znajduje. Media spekulują, że być może za granicą, gdyż na breloczku widnieje flaga Norwegii. Nie są to jednak potwierdzone informacje, a jedynie przypuszczenia redaktorów jastrzabpost.pl.

Przez długi czas po ogłoszeniu planów rozwodowych – jak donosiły tabloidy – Dominika mieszkała w z Michałem w ich imponującej willi rodem z Hollywood w Magdalence pod Warszawą. Teraz jednak stwierdziła, że musi to zmienić.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
Dominika Tajner wynajęła mieszkanie

Zdania na temat postępowania opisywanej pary są podzielone. Wielu sądzi, że Dominika Tajner na pokaz epatuje entuzjazmem. Sam Michał Wiśniewski woli nie komentować tego typu działań żony. Jest najpewniej zajęty swoimi problemami, których ma sporo.

  1. Amaro ukrywał to latami. Oto cała prawda o jego restauracji
  2. III wojna światowa w Polsce? Znany generał ostrzega Warszawę
  3. Nowy, najlepszy sposób na komary! Okrutny, ale skuteczny (28.06.2019)
  4. Ile lat ma Kuba Wojewódzki? Wiek gwiazdora TVN szokuje