76-letni Korwin-Mikke rozbił bank. Wiemy, ile lat ma Dominika Sibiga

Janusz Korwin-Mikke i Dominika Sigiba
Janusz Korwin-Mikke i Dominika Sigiba

Prezes partii Wolność Janusz Korwin-Mikke nie przestaje zadziwiać. Nie tylko kontrowersyjnymi wypowiedziami, ale i życiowymi wyborami. Ujawniono, ile lat ma jego aktualna małżonka – Dominika Sibiga.

W okresie wakacji tabloidy szczególnie interesują się prywatnym życiem polityków. Kilka dni temu Super Express pokazał zdjęcia Korwin-Mikkego i jego żony. Polityk miał na sobie jedynie kąpielówki, a jego towarzyszka życia pokazana została w bikini.

Janusz Korwin-Mikke ma młodą żonę. Ile lat ma Dominika Sibiga?

Fotografie Janusza Korwin-Mikkego i jego młodej żony znad rzeki Świder obiegły media i wywołały poruszenie. Para spędzała bowiem czas z dwójką swoich dzieci: Nadzieją i Karolkiem. Jak podaje fakt.pl, nie szczędzili sobie czułości.

ZOBACZ!
Jolanta Kwaśniewska na ustach wszystkich! To decyzja jej życia

Warto przypomnieć historię tej miłości. Gdy ten romans zakończony małżeństwem wyszedł na jaw, doszło do ogromnego skandalu obyczajowego. Wszystko zaczęło się kilka lat temu.

W 2016 roku Janusz Korwin-Mikke i Dominika Sibiga wzięli ślub. Wtedy znany polityk miał 72 lata, z kolei jego wybranka zaledwie 29. Jednakże zaślubiny poprzedził płomienny romans. Zaowocował on narodzinami dwójki dzieci. Nadzieja (ur. 2011) i Karol (2013).

Natomiast rok 2015 obfitował w mnóstwo – zdaniem niektórych – szokujących doniesień na temat Korwin-Mikkego i Sibigi. Dziennik Fakt ujawnił wówczas, że Janusz Korwin-Mikke ma dwoje nieślubnych dzieci z młodą aktywistką. Obecny prezes partii Wolność i ojciec szóstki dzieci był wówczas mężem Małgorzaty Szmit.

ZOBACZ!
Michał Wiśniewski załamany. Znany wokalista otrzymał kolejny cios

Ślub Korwin-Mikkego

Dziś Korwin ma 76 lat, a jego życiowa partnerka Dominika Sibiga 32. Na jej temat krąży w sieci wiele ciekawostek. Uczyła się na Uniwersytetach Humboldta i Freie w Berlinie. Działała w Unii Polityki Realnej i była nawet Miss UPR. A Unię Polityki Realnej założył właśnie Korwin-Mikke, to na spotkaniu sympatyków partii przyszli małżonkowie się poznali.

Janusz Korwin-Mikke miał wcześniej dwie żony. W 1966 r. zawarł związek małżeński z Ewą Mieczkowską. Z tego małżeństwa urodziło się dwóch synów: Ryszard (1968) i Krzysztof (1971). Po rozwodzie w 1973 r. związał się z Małgorzatą Szmit (ślub kościelny w 1993 r.), z drugą żoną ma troje dzieci: Kacpra (1974), Jacka (1977) i Zuzannę (1982). Z nieformalnego związku posiada również córkę Korynnę (1983).

źródło: Fakt, Super Express

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]