Internet zamarł. Magda Gessler pokazała TO na Instagramie!

Autorka kultowego programu Kuchenne Rewolucje nie przestaje zadziwiać. Tym razem Magda Gessler opublikowała zdjęcie, które od razu wywołało poruszenie wśród internautów. W serwisie Instagram gwiazda TVN zobaczyła mnóstwo bezlitośnie szczerych komentarzy.

Magda Gessler, właśc. Magdalena Daria Gessler, z domu Ikonowicz (urodzona 10 lipca 1953 w Komorowie) – polska restauratorka, malarka i osobowość telewizyjna, właścicielka oraz współwłaścicielka kilkunastu restauracji, pisarka i felietonistka.

Rozbite talerze, krzyki czy inne szokujące metody przeprowadzania rewolucji są już znakiem rozpoznawczym Gessler. Nie ulega ponadto wątpliwości, że właśnie tego typu elementy zachęcają sporą część widowni.

POPULARNE  Młodziutka Roksana Węgiel szokuje. Chodzi o pieniądze

Już od blisko 10 lat prowadzi w TVN kultowy program Kuchenne Rewolucje. Autorskie show restauratorki przyniosło sukces, jakiego prawdopodobnie nie spodziewało się nawet szefostwo TVN. Nie jest przenośnią, gdy mówi się, że Magda Gessler co tydzień przyciąga przed telewizory miliony widzów.

Najnowszy sezon „Kuchennych rewolucji”, który prowadzi Magda Gessler, po trzech odcinkach gromadzi 2,17 mln widzów, o 290 tys. osób mniej niż rok temu. Reality-show daje TVN drugie miejsce w rynku telewizyjnym w 4+ i pozycję niekwestionowanego lidera w 16-49 – podał w połowie marca serwis wirtualnemedia.pl.

Ponadto codziennie możemy zobaczyć nowe wpisy czy zdjęcia zamieszczane w serwisach społecznościowych przez Magdę Gessler. Od początku swojej kariery restauratorka dbała o swój wizerunek, a FacebookInstagram wydatnie jej w tym pomagają.

POPULARNE  Jolanta Kwaśniewska wyznała wszystko. Oto prawda o życiu z prezydentem

Magda Gessler zaliczyła wpadkę? Internauci komentują

Gessler także dziś zamieściła kilka zdjęć na profilu w serwisie Instagram. Jednakże jedno z nich budzi szczególne kontrowersje. „To moja chwila z rodziną” – opisała wykonane podczas obiadu zdjęcie Gessler. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jeden, drobny szczegół…

POPULARNE  Koniec plotek, Roksana Węgiel zdradziła całą prawdę

Widzimy, że Magda Gessler bardzo dobrze dba o cerę. Jednak – jak twierdzą obserwatorki gwiazdy – mogłaby także zadbać o dekolt, który również się starzeje. Między pozytywnymi   komentarzami pojawiły się też niezbyt przychylne. „Buzia gładka jak u niemowlaka a dekolt staruszki…” czy „Dekolt też jest ważny”.

POPULARNE  Przasnysz: nożownik schwytany! Policja ustaliła tożsamość szaleńca

Mimo prężnie rozwijającej się medycyny estetycznej, gwiazda nie zawsze jest w stanie zatrzymać wszystkie procesy starzenia.

  1. Wojciech Cejrowski zakpił z wysokiego sądu. Zrobił to na sali rozpraw
  2. Magda Gessler w opłakanym stanie. To nie miało trafić do sieci?
  3. Koszmarna wpadka Wojewódzkiego. Zobaczyła to cała Polska
  4. Stało się. Mariusz Max Kolonko założył własną partię

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: