Przasnysz: nożownik schwytany! Policja ustaliła tożsamość szaleńca

Nożownik z miejscowości Przasnysz zatrzymany
Nożownik z miejscowości Przasnysz zatrzymany

PRZASNYSZ. Nie było łatwo, ale udało się. Policja ustaliła tożsamość szaleńca, który ranił mieszkańca miasta nożem. Nożownik został zatrzymany rano. To świetna wiadomość dla tysięcy przerażonych przasnyszan. 

Niewielkie miasto w województwie mazowieckim, zamieszkałe przez nieco ponad 17 tysięcy osób, zamarło. Jeden z mieszańców został bowiem brutalnie zaatakowany nożem. Tego typu sytuacje zdarzają się w Przasnyszu naprawdę rzadko. Nie dziwi zatem, że sytuacja zelektryzowała nie tylko miasto, ale i miejscowości ościenne.

Atak miał miejsce w środę. „Na ul. Zawodzie zaatakowany i ciężko raniony nożem został 39-letni przasnyszanin, który odniósł obrażenia zagrażające życiu. Napastnik zbiegł z miejsca zdarzenia i był poszukiwany przez całą noc” – podaje portal infoprzasnysz.pl

Na szczęście policja z miasta Przasnysz dziś przekazała dobre wieści. Nożownik został ujęty z samego rana. Jego tożsamość udało się ustalić stosunkowo szybko. Jak przekazują śledczy, jest to wynik bardzo intensywnej pracy wszystkich dostępnych ludzi. Mamy szczegóły.

Przasnysz: nożownik w rękach policji

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy KPP w Przasnyszu wynika, że około godziny 16.15 w Przasnyszu na ul. Zawodzie, 41-letni mieszkaniec Przasnysza zaatakował nożem 39-letniego mieszkańca naszego miasta, raniąc go w okolice tułowia. 39-latek z obrażeniami ciała został karetką przewieziony do przasnyskiego szpitala – podaje portal infoprzasnysz.pl

Na szczęście zaatakowanemu mężczyźnie udało się przeżyć. Rany zagrażały życiu, jednak przeszedł operację chirurgiczną, która się powiodła. Ponadto znajduje się pod opieką lekarzy. 39-letni mężczyzna nie został jeszcze przesłuchany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Katastrofa smoleńska. Mało znane nagranie dostępne w internecie

Policja z miejscowości Przasnysz podała szczegóły zatrzymania napastnika. Jak się okazuje, może trafić za kratki błyskawicznie. Prokuratura wnioskuje bowiem o jego tymczasowe zatrzymanie. Nożownik może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Około godziny 9.00 przasnyskim funkcjonariuszom udało się ująć sprawcę. Jego zatrzymanie było efektem intensywnej pracy znacznych sił policjantów z wydziałów prewencji oraz dochodzeniowo-śledczego. Czynności funkcjonariuszy zmierzające do ustalenia jego miejsca pobytu trwały przez całą noc. W chwili ujęcia sprawca był trzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia i trwają pierwsze czynności – mówi oficer prasowy KPP w Przasnyszu asp. sztab. Krzysztof Błaszczak.

źródło: infoprzasnysz.pl

  1. Skandaliczna sytuacja w sklepie Rossmann! Jak to wytłumaczą?
  2. Katastrofa smoleńska. Mało znane nagranie dostępne w internecie
  3. Wojciech Cejrowski nie zostawia suchej nitki na Andrzeju Dudzie
  4. Internauta ujawnił, że zna nożownika z Gdańska! „Sam jestem w szoku”