Młodziutka Roksana Węgiel szokuje. Chodzi o pieniądze

0
Roksana Węgiel Roxie
Roksana Węgiel - Roxie

Młodziutka, bo zaledwie 14-letnia Roksana Węgiel, udzieliła już większej liczby wywiadów, niż wielu dorosłych artystów. Wschodząca gwiazda z Jasła, znana także jako Roxie, bezsprzecznie znajduje się na fali wznoszącej. Natomiast jej zarobki są astronomiczne. Ona jednak nie boi się o nich mówić. Na co przeznaczy ogromne oszczędności?

W Jaśle na Podkarpaciu wiedzieli, że Roksana ma wielki talent. Nikt nie spodziewał się jednak, że kariera młodziutkiej wokalistki ruszy tak nagle i będzie rozwijać się w tak imponującym tempie. Roxie podbiła serca milionów słuchaczy dosłownie z dnia na dzień.

Hit Anyone I Want To Be w ubiegłym roku i początkiem bieżącego dominował rozgłośnie radiowe. Z kolei sama Roksana Węgiel jest tak aktywna i pracowita, że mało kto pamięta już, że po raz pierwszy zobaczyliśmy ją w programie The Voice Kids. Wygrana w Eurowizji Junior, która nadeszła niedługo po tym, dała Roxie jeszcze większą sławę.

ZOBACZ:
Jolanta Kwaśniewska wyznała wszystko. Oto prawda o życiu z prezydentem

Dziś obiecująca wokalistka jest już gwiazdą. Showbiznes wciągnął ją na dobre. Fani interesują się już nie tylko jej sukcesami artystycznymi, ale i życiem prywatnym. Media wychodzą zatem naprzeciw oczekiwaniom milionów internautów i dosłownie każdego dnia informują o poczynaniach Roksany.

Naturalnie kwestią ciekawą dla wielu obserwatorów są zarobki młodej gwiazdy. Jak się okazuje, Roksana Węgiel za koncert inkasuje około 20 tysięcy złotych. Nie są znane szczegóły jej kontraktów z reklamodawcami, natomiast szczątkowe informacje wyciekły do tabloidów. Na koncie nastolatki miało uzbierać się kilkaset tysięcy złotych.

Roksana Węgiel i jej zarobki

Już jakiś czas temu portale rozrywkowe informowały, że pieczę nad pieniędzmi Roxie trzymają jej rodzice. Pojawiło się wówczas wiele złośliwych komentarzy. Poszczególni internauci sugerowali między innymi, że środki zarabiane przez młodą artystkę przepadną jak przysłowiowe pieniądze z komunii.

ZOBACZ:
Julia Wieniawa zalała się łzami. To spotkało ją przed domem

Szybko się jednak okazało, że tego rodzaju obawy są bezzasadne. Ojciec wschodzącej gwiazdy, Rafał Węgiel, wyjaśnił dziennikarzom, że córka dostanie dostęp do wszystkich zgromadzonych środków, gdy ukończy 18 lat. Przypomnijmy, że obecnie Roksana Węgiel ma 14 lat, urodziny obchodzi w styczniu.

Ona sama decyzję swoich rodziców komentuje w dość zaskakujący sposób. Wielu żyło przecież w przekonaniu, że młoda dziewczyna jest wściekła w związku z faktem, iż nie może korzystać z własnych pieniędzy. Prawda okazała się jednak być zgoła inna.

Co dzieje się z pieniędzmi Roxie? Czy obawia się o nie? Absolutnie! „Nie zarządzają, nie wydają. Cieszę się, że tak jest, że nie widzę tych pieniędzy. Może by to się źle skończyło, może bym wszystko wydała w jeden dzień” – śmieje się Roksana Węgiel. Czy ma już plan co zrobi, gdy je dostanie?

Na tę chwilę – niezbyt. Roksana Węgiel szczerze przyznała w rozmowie z Interią, że na razie nie wie, na co przeznaczy tak duże pieniądze. Ponadto potwierdziła po raz kolejny, że ufa rodzicom i jest pewna, że chcą dla niej jak najlepiej. Rodzicom wokalistki możemy tylko pogratulować wychowania dojrzałej i odpowiedzialnej córki. Oby pieniądze udało się z sukcesem zainwestować!

  1. Wojciech Cejrowski zakpił z wysokiego sądu. Zrobił to na sali rozpraw
  2. Stało się. Mariusz Max Kolonko założył własną partię
  3. Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem? Gwiazda przerywa milczenie
  4. Skandaliczna sytuacja w sklepie Rossmann! Jak to wytłumaczą?