Dramat Magdy Gessler. Wynik badania nie pozostawia złudzeń

Magda Gessler Kuchenne rewolucje TVN
Magda Gessler i Ice Queen

Magda Gessler, autorka kultowego programu Kuchenne rewolucje w TVN, a także gwiazda social mediów, ma poważny problem. Nie może przejść obok niego obojętnie, choćby bardzo chciała.

Kuchenne rewolucje TVN: blisko dekada emisji

65-letnia MAGDA GESSLER to gwiazda TVN. W czerwcu 2005 wydała książkę Kuchnia moja pasja, a w październiku 2007 Kocham gotować – Magdy Gessler przepis na życie. Od 12 czerwca 2010 pisze felietony kulinarne w tygodniku Wprost, a od 5 marca 2012 w tygodniku Newsweek. Z kolei 6 marca 2010 jest prowadzącą program Kuchenne rewolucje.

W polskiej przestrzeni publicznej figuruje niewiele osób równie barwnych, jak Magda Gessler. Ta kobieta podbiła serca widzów właściwie od pierwszych odcinków Kuchennych rewolucji, które emitowano już blisko dekadę temu.

ZOBACZ:
Internet zamarł. Magda Gessler pokazała TO na Instagramie!

Dziś znana restauratorka słynie nie tylko ze swojego telewizyjnego show. Jest bowiem również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Facebooku i Instagramie obserwują ją setki tysięcy osób. Gwiazda największej prywatnej telewizji w naszym kraju potrafi bardzo sprytnie wykorzystywać i monetyzować swoją popularność.

Dzięki popularności w sieci Magda Gessler skutecznie promuje już nie tylko swoje restauracje i marki, z którymi podejmuje współprace. Ostatnio – w dobie nieznośnych upałów – otworzyła również własne lodziarnie pod szyldem Ice Queen. Miało być super, a było… dość kontrowersyjnie. Polakom szczególnie nie przypadły do gustu ceny, które ustaliła gwiazda programu Kuchenne rewolucje. Była nadzieja, że się przyzwyczają, jednak szybko umarła.

Magda Gessler i zaskakujące badanie

Już kilka tygodni temu m.in. Wirtualna Polska alarmowała, że za gałkę lodów u Gessler należy zapłacić aż… 9 złotych. Temat ten szybko podchwyciły inne media. Znana restauratorka często jednak broni cen swoich produktów. W kontekście pączków mówiła kiedyś, że muszą być drogie, gdyż do ich produkcji wykorzystuje się najwyższej jakości składniki.

ZOBACZ:
Julia Wieniawa potwornie cierpi. Smutne wyznanie celebrytki

CZYTAJ TAKŻE: Polacy nie dowierzają. Gessler szokuje: tyle kosztuje u niej 1 pączek

Polacy mają jednak zgoła inne zdanie. Przynajmniej w kontekście cen lodów. Nie ma co do tego wątpliwości, bowiem o2.pl zrobiło… badanie na ten temat. To nie żart. Dziennikarze jednego z czołowych portali zapytali potencjalnych klientów Ice Queen, czy ceny są odpowiednie. Wyniki badania? Niemalże jednoznaczne.

Magda Gessler wypuściła na rynek lody „Ice Queen”. Na Starym Mieście w Warszawie za gałkę trzeba było zapłacić początkowo 9 zł. Później cenę obniżono do 7 zł. Zapytaliśmy Polaków, czy są skłonni wydać tyle pieniędzy na gałkę lodów – podaje serwis o2.pl

Jak pokazały wyniki badania przeprowadzonego na panelu Ariadna, niewielu Polaków jest gotowych tyle wydać. Tylko 2 proc. pytanych twierdzi, że zapłaciłoby za gałkę lodów 5 zł lub więcej, zatem Magda Gessler ma się o co martwić. Jej lody można wprawdzie kupić taniej – we Wrocławiu gałka kosztuje 6 zł – ale, jak pokazuje badanie o2, taka cena także odstrasza klientów.

  1. Wersow kolejną gwiazdą Fame MMA? Ta wypowiedź mówi wszystko
  2. Sensacyjna decyzja Magdy Gessler ws. dalszej działalności
  3. Strajk nauczycieli: Sławomir Broniarz właśnie się zdemaskował
  4. Mateusz Morawiecki ujawnił smutną prawdę o sytuacji Polski
  5. Kinsey Wolanski zszokowała świat. Nie uwierzysz ile na tym zarobiła