Julia Wieniawa potwornie cierpi. Smutne wyznanie celebrytki

0
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa

Zaledwie w 2012 roku zadebiutowała w TVP. Trafiła wówczas na plan serialu Rodzinka.pl i momentalnie stała się sławna. Julia Wieniawa jest dziś gwiazdą absolutną, w social mediach (głównie Instagram) obserwuje ją ponad milion osób.

Kilka lat temu TVP dało jej szanse, a ona wykorzystała ją w stu procentach. W serwisie Instagram Julia Wieniawa jest dziś w absolutnej czołówce. Z kolei największe media i hojni reklamodawcy zabiegają o współprace z młodą celebrytką. Wieniawa ma dziś zaledwie 20 lat, a jest niezwykle popularna, nie tylko na Insta.

Na plan produkcji TVP o życiu rodziny Boskich (Rodzinka.pl) Wieniawa trafiła w 2012 r. Zagrała tam bardzo poprawnie rolę Pauli, dziewczyny Kuby Boskiego. Kolejne lata także były bardzo pracowite. Julka wystąpiła m.in. w serialach: Klan (2014), Pielęgniarki (2014), Na dobre i na złe (2016), Na Wspólnej (2017), Druga szansa (2017) czy W rytmie serca (od 2018).

ZOBACZ:
Julia Wieniawa zalała się łzami. To spotkało ją przed domem

Ogólnopolską popularność zyskała błyskawicznie. Julia Wieniawa jest bowiem bardzo charakterystyczną aktorką, którą zapamiętuje się od pierwszego wejrzenia. W zdobywaniu kolejnych fanów wydatnie pomaga jej Instagram. W tym serwisie publikuje każdego dnia.

Julia Wieniawa szczerze o swoim życiu

Nie ma zatem dnia, by portale plotkarskie i rozrywkowe nie rozpisywały się o tym, co robi Julia Wieniawa. Zarówno dziennikarzy tego typu tytułów, jak i czytelników, bardzo interesują poczynania młodej celebrytki. 20-latka zdążyła już nieco przywyknąć do wszechobecnych paparazzi. Musi również jakoś radzić sobie z wieloma psychofanami.

Natomiast sława – niestety – ma również ciemne strony. I to właśnie one mocno uprzykrzają jej życie. Młoda celebrytka mówi o tym nie po raz pierwszy, jednakże nigdy wcześniej nie opowiadała o tym tak wyczerpująco. Jak się okazuje, największy ból była gwiazda TVP przeżywa w samotności, gdy czyta opinie na swój temat. Gdzie pojawiają się najbardziej agresywne i jak reaguje na to Wieniawa?

ZOBACZ:
Wersow kolejną gwiazdą Fame MMA? Ta wypowiedź mówi wszystko

Młoda artystka otworzyła się przed dziennikarzem serwisu Plejada.pl. Ten zapytał ją między innymi o aktywność w mediach społecznościowych i reakcje na krytykę. Odpowiedź, jakiej udzieliła Julia Wieniawa, była zaskakująca. Najpewniej szczególnie dla jej fanów, którzy niekoniecznie byli świadomi, jak bardzo hejt wpływa na psychikę wschodzącej gwiazdy.

Wieniawa ma ciężkie życie?

Dowiedzieliśmy się między innymi, że Julia jest… uzależniona od czytania artykułów i opinii na swój temat. 20-letnia aktorka i wokalistka nie ukrywa tego, w przeciwieństwie do wielu kolegów i koleżanek z branży, którzy w znacznej większości przekonują, że w ogóle nie przejmują się hejtem i skupiają się wyłącznie na pracy.

Julia Wieniawa opowiedziała o wszystkim bardzo szczerze. „Hejt mnie jednak bardzo dotyka i nie udaję, że go nie czytam, bo go czytam. (…) Jestem trochę uzależniona od sprawdzania artykułów na swój temat” – przyznała kobieta.

Wszystko pięknie wygląda na okładce, wszystko pięknie wygląda na Instagramie, który jest tak naprawdę jedną wielką kreacją. Na Instagram wrzuca się tylko i wyłącznie pozytywne rzeczy z życia, a za tym często kryją się oczywiście łzy, pot i ciężka praca i nie zawsze jest tak kolorowo, jak się wydaje, bo żeby osiągnąć pewien cel, trzeba włożyć w to naprawdę dużo energii – zwierzała się Julia.

Wieniawa: wszystko zostanie przeinaczone

Jak podkreśliła, stara się w zdrowy sposób dozować informacje na swój temat. „Cokolwiek nie powiem zawsze będzie to przeinaczone, podkoloryzowane i czasem może nie warto (udzielać wywiadów – red.)” – zaznaczyła Julia Wieniawa. Gdy weźmiemy pod uwagę liczbę publikacji na jej temat pojawiających się każdego dnia, nasuwa się wniosek, że musi być jej naprawdę ciężko. Młoda gwiazda nie jest bowiem jedyną osobą, która „żyje jej życiem”. Robią to również setki tysięcy obserwatorów z dziennikarzami włącznie.

Ostatnio otworzyłam się na przykład na kręcenie live’ów, żeby ludzie zobaczyli mnie jak najbardziej z ludzkiej strony. Ja też staram się opowiadać o tych gorszych chwilach – wyznała 20-letnia gwiazda.

źródło: wiki, plejada.pl

  1. Internet zamarł. Magda Gessler pokazała TO na Instagramie!
  2. Skandaliczna sytuacja w sklepie Rossmann! Jak to wytłumaczą?
  3. Wojciech Szczęsny wykonał piękny gest. Buffon mu tego nie zapomni
  4. Kinsey Wolanski zszokowała świat. Nie uwierzysz ile na tym zarobiła