Kinsey Wolanski zszokowała świat. Nie uwierzysz ile na tym zarobiła

0
Kinsey Wolanski
Ile zarobiła Kinsey Wolanski

Kinsey Wolanski ukarana za zakłócenie finału Ligi Mistrzów. To jednak drobne w porównaniu z tym, co udało jej się zarobić za ten niecodzienny „występ”.

Przypomnijmy, że Kinsey Wolanski to modelka, która zyskała światową sławę poprzez niecodzienne zachowanie. W trakcie finału piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA pomiędzy Liverpoolem i Totenhamem Hotspur wbiegła na boisko w skąpym stroju kąpielowym.

W 20. minucie finału Ligi Mistrzów w Madrycie Kinsey Wolanski zaskoczyła organizatorów, stewardów, sędziów i piłkarzy. Piękna 22-latka wbiegła na murawę, zostawiając za sobą wielu osłupiałych mężczyzn.

Noc spędziła co prawda w areszcie, ale zyskała miliony fanów. I to dosłownie, liczba obserwujących jej konto na Instagramie wzrosła z ok. 300 tys. do grubo ponad 2 mln.

Samo wbiegnięcie na murawę podczas meczu, to jednak było dla niej za mało. Według różnych szacunków, finał Ligi Mistrzów oglądało ponad miliard ludzi na całym świecie. Dziewczyna postanowiła wykorzystać ten fakt. Była ubrana w skąpy strój kąpielowy, na którym widniała reklama strony jej chłopaka.

ZOBACZ:
Polacy oburzeni zachowaniem Niemców. Ambasada interweniuje

Ile zarobiła Kinsey Wolanski

Kinsey Wolanski oczywiście zwróciła uwagę kilkuset akredytowanych na mecz fotografów. Jej zdjęcia w tempie błyskawicy znalazły się na wszystkich najważniejszych serwisach. Zrobiła więc swoje.

Musiała się jednak liczyć z karą. Za zakłócenie meczu piłkarskiego o takiej randze, zwykle jest ona surowa. Grzywna zawsze wynosi od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy euro. Do tego osoba zakłócająca musi się liczyć z inną karą. Zakazem wejścia na mecz Ligi Mistrzów przez długie lata.

Wolanski osiągnęła jednak swoje. Niecodzienna reklama witryny internetowej podziałała. Według „Sputnik News” po finale Ligi Mistrzów liczba zarejestrowanych na nim użytkowników wzrosła do 32 mln.

Modelka została ukarana grzywną w wysokości prawie 15 tys. euro. Przy korzyściach, jakie osiągnęła, to jednak drobne. Nie tylko jej chłopak odniósł korzyści, Kinsey Wolanski szybko stała się bowiem gwiazdą Instagrama.

ZOBACZ:
Greta Thunberg załamana. 16-letnia Izabella Nilsson wkroczyła do gry (ZDJĘCIA)

Jej konto przed finałem Ligi Mistrzów miało 300 tysięcy obserwujących. Po finale obserwuje ją już grubo ponad 2 miliony ludzi.