Meghan Markle szokuje świat. Królowa nie będzie zachwycona

Meghan Markle już od początku związku z Harrym dawała do zrozumienia, że nie będzie się podporządkowywać królewskim regułom. Teraz zrobi to po raz kolejny. Sprawa dotyczy chrztu jej syna, Archiego.

Meghan Markle znów pokazuje, że jest silną kobietą. Lubi stawiać na swoim i nie patrzy na opinię innych. Nawet jeśli nie będą zadowoleni Brytyjczycy, a nawet królewski dwór. Z królową Elżbietą włącznie.

Żona księcia Harrego nie boi się jednak ani reakcji królowej, ani członków rodziny, ani rozwścieczonych Brytyjczyków. Zerwała z tradycją? To mało powiedziane. Księżna poszła o krok dalej i na pewno nie zostanie jej to zapomniane.

POPULARNE  Wersow kolejną gwiazdą Fame MMA? Ta wypowiedź mówi wszystko

Odkąd Meghan związała się z księciem Harrym, jest pod ciągłym ostrzałem mediów. Śledzony jest jej każdy krok, omawiany niemal każdy gest i każda stylizacja. A że nowa księżna od ślubu często pojawia się publicznie, to prasa ma o czym pisać.

Księżna Meghan i książę Harry od dwóch miesięcy sprawdzają się w nowej, życiowej roli. Na początku maja na świat przyszedł ich pierworodny syn Archie.

Meghan Markle znów szokuje. Chodzi o chrzest jej dziecka

Teraz przyszedł czas na chrzest ich maleństwa. Meghan Markle i książę Harry szykują do chrztu Archiego. Ceremonia odbędzie się w przyszłym tygodniu. Jednak zdecydowali, że będzie ona miała charakter prywatny.

POPULARNE  Julia Wieniawa potwornie cierpi. Smutne wyznanie celebrytki

Z najnowszego oświadczenia Pałacu Buckingham wynika też, że Meghan i Harry nie podadzą do publicznej wiadomości informacji, kto został rodzicami chrzestnymi ich syna. Nic więc dziwnego, że Brytyjczycy, którzy w większości kochają rodzinę królewską i przecież ją utrzymują, gotują się ze złości.

Wszystko dlatego, że chcieliby choć „pośrednio” uczestniczyć w tym doniosłym wydarzeniu. Nie chodzi już nawet o bezpośrednią transmisję telewizyjną, czy bogatą fotorelację. Brytyjczycy chcieliby po prostu podstawowych informacji. Ich raczej nie otrzymają.

Pozostaje pytanie, co na to królowa? Oczywiście na oficjalny komunikat nie ma co liczyć. Nie wydaje się jednak, by królowa była zachwycona postawą Meghan. Wystarczy wspomnieć, z jakim dystansem podchodziła do „nowoczesnych” pomysłów Diany Spencer.

Meghan Markle w tej „nowoczesności” już wiele razy zdążyła o kilka długości wyprzedzić Dianę, czyli matkę swojego męża, Harrego.

  1. Dramat Magdy Gessler. Wynik badania nie pozostawia złudzeń
  2. Strajk nauczycieli: Sławomir Broniarz właśnie się zdemaskował
  3. Wojciech Szczęsny wykonał piękny gest. Buffon mu tego nie zapomni
  4. Wersow kolejną gwiazdą Fame MMA? Ta wypowiedź mówi wszystko

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: