Wersow kolejną gwiazdą Fame MMA? Ta wypowiedź mówi wszystko

0
Marta Linkiewicz i Wersow
Marta Linkiewicz i Wersow

Organizacja Fame MMA to prawdopodobnie największe show-biznesowe odkrycie mijających dwunastu miesięcy. Nic dziwnego, że w internecie raz po raz pojawiają się informacje o kolejnych znanych postaciach, które mogłoby walczyć w klatce. Jedną z nich jest znana youtuberka – Wersow (Weronika Sowa). Do tej pory największy rozgłos dała gali Marta Linkiewicz.

Fame MMA to największe w Polsce wydarzenie z udziałem youtuberów, influencerów i celebrytów. Organizacja powstała niewiele ponad roku temu z inicjatywy Wojciecha Goli. On szeroką sławę uzyskał w 2013 roku, gdy wziął udział w kontrowersyjnym reality-show. Chodzi oczywiście o Warsaw Shore.

Weronika Sowa na Fame MMA?

Na fali popularności zdobytej w programie próbował sił również na innych polach. Nagrał m.in. kilka kawałków hip-hopowych oraz produkował teledyski. Miał również słabość do mieszanych sztuk walki. Swoją debiutancką walką stoczył kilka lat temu. Jego przeciwnikiem był Bonus BGC.

ZOBACZ:
Kinsey Wolanski zszokowała świat. Nie uwierzysz ile na tym zarobiła

W 2018 roku postanowił pójść za ciosem i założył organizację Fame MMA. Do tej pory odbyły się cztery gale, a dwie ostatnie zakończyły się zawrotnym sukcesem. Zarówno organizacyjnym, jak i finansowym. Czy teraz do grona zawodników i zawodniczek dołączy Wersow?

Wersow na Fame MMA 5

Wersow szerzej w internecie znana jest od niedawna. Zasłynęła głównie jako dziewczyna innego, znanego Youtubera – Friza. Nie można jej jednak odmówić charyzmy i trafiania w swój target, jak to sama określa.

Skąd w ogóle wzięła się plotka o potencjalnej walce Wersow na Fame MMA? Otóż inny znany youtuber, Tromba nagrał z nią Q&A. Jedno z pytań dotyczyło właśnie jej potencjalnej walki w klatce.

Sama zainteresowana odpowiedziała, że takiej propozycji jeszcze nie otrzymała. Co jednak, gdyby tak owa się pojawiła?

ZOBACZ:
Młodziutka Roksana Węgiel szokuje. Chodzi o pieniądze

– Nie wiem czy to w ogóle jest mój target. Z tego względu, że ja mam family friendly content (sprzyjający do oglądania przez młodszych odbiorców) i nie wiem czy chciałabym zawalczyć na Fame MMA – powiedziała Wersow.

Jak sama więc przyznała, taka propozycja jeszcze nie nadeszła. Jej fani mają różne opinie na ten temat. Jedni bardzo chcieliby ją zobaczyć walczącą. Inni z kolei odradzają jej taki ruch.

Wszystko jednak zależy od samej Wersow. Również o tego czy taka propozycja rzeczywiście nadejdzie.