Kinga Duda podjęła szokującą decyzję. Agata i Andrzej zrozumieją?

Kinga Duda i Andrzej Duda

Kinga Duda to bez wątpienia jedna z najsławniejszych osób w Polsce. Nie ma się czemu dziwić. To w końcu córka pary prezydenckiej. Andrzej i Agata Duda są z niej bardzo dumni, ale być może wkrótce spadnie na nich cios. Jak informują portale internetowe, córka myśli o wyjeździe za granicę.

„To już jest koniec. Jesteśmy wolni. Możemy iść… Duma!” – tak wpis na twitterze Andrzeja Dudy pojawił się niedawno. Ojciec był dumny z córki. Kinga Duda właśnie skończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim.

W rodzinie Dudów zapanowała wielka radość. Nie ma się czemu dziwić. Wydział Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim uchodzi za jeden z najlepszych w kraju. Nie każdy student, który zaczyna ten kierunek, ma później szczęście go skończyć.

DZISIAJ GRZEJE:
Kolejna wpadka Kurdej-Szatan! Zapomniała złączyć nogi, a potem...

Kinga Duda okazała się jednak bardzo pilną uczennicą. Ma na koncie sporo sukcesów, m.in. została wyróżniona przez Szkołę Prawa Amerykańskiego UJ za doskonałe wyniki w nauce, a potem kolejny już raz wzięła udział w prestiżowym, międzynarodowym konkursie dla młodych prawników Vis.

Córka prezydenta bardzo dobrym wynikiem skończyła studia i teraz może cieszyć się zasłużonymi wakacjami. Przed nią jednak mnóstwo ważnych decyzji. Co córka prezydenta będzie robić po studniach?

Kinga Duda zaskakuje, Andrzej i Agata Duda zrozumieją?

O jej zdolnościach media informowały wiele razy. Nie tak dawno temu zajmował się tym „Super Expressu”. W gazecie mogliśmy przeczytać, że Kinga reprezentowała UJ w konkursach prawniczych, odbyła praktyki w znanych, a nawet międzynarodowych, kancelariach prawniczych oraz w Parlamencie Europejskim.

DZISIAJ GRZEJE:
Kinga Duda w Białym Domu. Wszyscy mówią o jej kreacji

Oprócz tego doskonale zna język angielski i dość przyzwoicie język niemiecki. Z takim CV poradziłaby sobie w większości największych firm w kraju. Wiele wskazuje jednak na to, że ambicje sięgają dużo wyżej.

Kinga Duda nie ma zamiaru osiadać na laurach. Sam dyplom ukończenia studiów z pewnością jej nie zadowala. Party donosi, że córka prezydenta bardzo poważnie myśli o wyjeździe z kraju. A taka postawa w oczywisty sposób oburza część społeczeństwa. W internecie da się bowiem odczuć, że spore grono rodaków wolałoby, by córka głowy państwa nie emigrowała z kraju, który jej ojciec ma przecież czynić lepszym.

Skoro nie Polska, to gdzie swoje miejsce znalazłaby Kinga Duda? Według informacji „Party”, córka prezydenta marzy o Stanach Zjednoczonych. Ma tam podjąć nowe studia i pracę.

Wszystko to oczywiście na razie spekulacje medialne. Otwarte pozostaje więc pytanie, jak decyzja Kingi Dudy wpłynie na notowania jej taty. W końcu za rok Andrzej Duda będzie ubiegał się o reelekcję na urząd Prezydenta. Przynajmniej takie są prognozy.

Jakub Zegarliński
Redaktor naczelny OTOPRESS.pl. Dziennikarz z zamiłowania. Zainteresowania: od show-biznesu, przez sport, aż po politykę. Lubię być na bieżąco i sprawiać, że inni wiedzą więcej.