Kinga Duda podjęła szokującą decyzję. Agata i Andrzej zrozumieją?

Kinga Duda i Andrzej Duda

Kinga Duda to bez wątpienia jedna z najsławniejszych osób w Polsce. Nie ma się czemu dziwić. To w końcu córka pary prezydenckiej. Andrzej i Agata Duda są z niej bardzo dumni, ale być może wkrótce spadnie na nich cios. Jak informują portale internetowe, córka myśli o wyjeździe za granicę.

„To już jest koniec. Jesteśmy wolni. Możemy iść… Duma!” – tak wpis na twitterze Andrzeja Dudy pojawił się niedawno. Ojciec był dumny z córki. Kinga Duda właśnie skończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim.

W rodzinie Dudów zapanowała wielka radość. Nie ma się czemu dziwić. Wydział Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim uchodzi za jeden z najlepszych w kraju. Nie każdy student, który zaczyna ten kierunek, ma później szczęście go skończyć.

ZOBACZ:
Kolejna wpadka Kurdej-Szatan! Zapomniała złączyć nogi, a potem...

Kinga Duda okazała się jednak bardzo pilną uczennicą. Ma na koncie sporo sukcesów, m.in. została wyróżniona przez Szkołę Prawa Amerykańskiego UJ za doskonałe wyniki w nauce, a potem kolejny już raz wzięła udział w prestiżowym, międzynarodowym konkursie dla młodych prawników Vis.

Córka prezydenta bardzo dobrym wynikiem skończyła studia i teraz może cieszyć się zasłużonymi wakacjami. Przed nią jednak mnóstwo ważnych decyzji. Co córka prezydenta będzie robić po studniach?

Kinga Duda zaskakuje, Andrzej i Agata Duda zrozumieją?

O jej zdolnościach media informowały wiele razy. Nie tak dawno temu zajmował się tym „Super Expressu”. W gazecie mogliśmy przeczytać, że Kinga reprezentowała UJ w konkursach prawniczych, odbyła praktyki w znanych, a nawet międzynarodowych, kancelariach prawniczych oraz w Parlamencie Europejskim.

ZOBACZ:
Kinga Duda w Białym Domu. Wszyscy mówią o jej kreacji

Oprócz tego doskonale zna język angielski i dość przyzwoicie język niemiecki. Z takim CV poradziłaby sobie w większości największych firm w kraju. Wiele wskazuje jednak na to, że ambicje sięgają dużo wyżej.

Kinga Duda nie ma zamiaru osiadać na laurach. Sam dyplom ukończenia studiów z pewnością jej nie zadowala. Party donosi, że córka prezydenta bardzo poważnie myśli o wyjeździe z kraju. A taka postawa w oczywisty sposób oburza część społeczeństwa. W internecie da się bowiem odczuć, że spore grono rodaków wolałoby, by córka głowy państwa nie emigrowała z kraju, który jej ojciec ma przecież czynić lepszym.

Skoro nie Polska, to gdzie swoje miejsce znalazłaby Kinga Duda? Według informacji „Party”, córka prezydenta marzy o Stanach Zjednoczonych. Ma tam podjąć nowe studia i pracę.

Wszystko to oczywiście na razie spekulacje medialne. Otwarte pozostaje więc pytanie, jak decyzja Kingi Dudy wpłynie na notowania jej taty. W końcu za rok Andrzej Duda będzie ubiegał się o reelekcję na urząd Prezydenta. Przynajmniej takie są prognozy.

3 KOMENTARZE

  1. .. żal że polacy, wykładowcy na uczelniach i nie tylko – takim zerom w tyłek wchodzą i taka lalunia dobrze popychana przez rodziców ma wszystko wyścielone kosztem polaków: ich pieniędzy,wyrzeczeń ich bezkorupcyjnego dojścia do dóbr na równych zasadach.. typowa taktyka żydów: pchaj się na świecznik, łap władze!! kłam świruj i matacz by osiągąć cel.. Nepotyzm i korupcja, i FUJ!

  2. Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point. You definitely know what youre talking about, why throw away your intelligence on just posting videos to your site when you could be giving us something enlightening to read?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here