Kolejna wpadka Kurdej-Szatan! Zapomniała złączyć nogi, a potem…

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan

Tuż po tym, jak odeszła z TVP, wybuchają wokół niej „erotyczne” skandale! Barbara Kurdej-Szatan w ostatnich dniach nie stroni od kontrowersji. Fotoreporterzy znów mieli okazję wyłapać – zdaniem wielu – oburzające kadry.

Aktorka, piosenkarka i prezenterka Barbara Kurdej-Szatan to laureatka trzech Telekamer dla najlepszej aktorki oraz Złotej Telekamery. Popularność zdobyła przed laty, dzięki udziałowi w kampanii reklamowej jednej z sieci komórkowych. Później otrzymała angaż między innymi w Telewizji Polskiej.

To przypadek czy celowa strategia? Odpowiedzi na to pytanie prawdopodobnie nie poznamy. Faktem jest jednak, że od dawna była gwiazda TVP nie zaliczyła tak wielu podobnych wpadek w tak krótkim czasie. Dziennikarka znana m.in. z Kocham Cię Polsko będzie teraz musiała podwójnie się pilnować.

DZISIAJ GRZEJE:
Tak umierała Anna Przybylska. Tylko dla osób o mocnych nerwach

„Barbara Kurdej-Szatan robi to celowo”

Sympatyczna blondynka, którą większość z nas wciąż kojarzy z reklamami sieci Play, znalazła się w ostatnich dniach pod ostrzałem. Media wytykają jej kolejne, zbyt odważne kreacje i zachowania. Z kolei internauci sugerują, że Barbara Kurdej-Szatan robi to celowo.

Ostatnio rozstała się bowiem z Telewizją Polską. Nie ukrywa, że czuje z tego powodu żal. Podobno nie podziękowano jej za wieloletnią współpracę w sposób godny. Praca dla publicznego nadawcy najpewniej była dla Basi głównym źródłem dochodu.

Stąd zapewne insynuacje na temat celowego pokazywania intymnych części ciała. Skandal buduje przecież popularność. Rzecz jasna nie wiemy, czy jest to przypadek, czy też nie. Natomiast największe media szaleją i w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin opisały już dwie sytuacje.

DZISIAJ GRZEJE:
Jak Kurdej-Szatan zrobiła karierę? Oto prawda o gwieździe "M jak miłość"!

Wpadka w Berlinie

Barbara Kurdej-Szatan wraz z innymi celebrytkami wyjechała do Berlina, gdzie odbywał się pokaz jednej z marek. Panie zostały zaproszone jako ambasadorki z Polski. Niestety, nie obyło się bez wpadki. […] Na popularnej imprezie Barbara Kurdej-Szatan nieco się zapomniała. Kiedy usiadła na miejscu przeznaczonym dla niej, zapomniała złączyć nóg. Fotoreporterzy niemal uchwycili bieliznę aktorki – podał serwis WP Gwiazdy.

DZISIAJ GRZEJE:
Dramat Magdy Gessler. Wynik badania nie pozostawia złudzeń

I faktycznie, poza Basi na zdjęciu wygląda, jakby nie przejmowała się zbytnio wszechobecnymi fotoreporterami:

Barbara Kurdej-Szatan wpadka

Tuż po tym portal nczas.com podał kolejne informacje odnośnie budzącego dyskusje zdjęcia zamieszczonego przez Basię w serwisie Instagram. Tam – jak krzyczy nagłówek rzeczonego serwisu – pokazała piersi. W praktyce jednak nic takiego nie zaszło. Barbara Kurdej-Szatan odsłoniła jedynie znaczną część piersi, co również było szeroko komentowane.

DZISIAJ GRZEJE:
Meghan Markle szokuje świat. Królowa nie będzie zachwycona

„Zdjęcie przepiękne, ślicznie Basia na nim wyszła. Nie mniej jednak powinno się zakładać stanik,żeby nie było widać piersi, bo tak nakazuje nasza kultura. Nie każdy chce oglądać takie rzeczy publicznie,będę chciała to sobie wejdę na stronkę gdzie będą tego typu rzeczy. Co do wszystkich dziewczyn mówiących „sam/sama noś sobie stanik w taki upał!” powiem wam,że jeśli chcecie sobie publicznie chodzić bez stanika,to może od razu nago chodźcie, bo przecież taki upał nie? Jak wam tutejsza kultura nie odpowiada,to wyjedźcie do ciepłych krajów,tam gdzie kobiety chodzą jedynie z przepaskami na biodrach. Bez stanika to sobie można po domu pochodzić, ba! Nawet na golasa. Ale publicznie powinno się zachować kulturę” – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama, które śledzą Basię Kurdej-Szatan.

„Super kobieta, tyle seksapilu, ze ciśnienie się natychmiast podnosi.Nie zwracaj uwagi na tych którzy z zazdrości aż kipią, a maja co zazdrościć.? – napisał z kolei przedstawiciel męskiej części fanów aktorki.

źródło: WP Gwiazdy, wikipedia

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]