Beata Kozidrak nadal przeżywa dramat. Cierpi, ale też pomaga

Beata Kozidrak bardzo cierpi. W ostatnim czasie musi zmagać się z niewiarygodnym bólem. Tylko przez ostatni rok zmarły dwie bardzo bliskie jej osoby. Najpierw musiała się pozbierać po śmierci brata. Jarosław Kozidrak zmarł rok remu. Teraz wokalistka wspiera siostrę po śmierci jej męża.

Wokalistka słynnego zespołu Bajm, choć święci triumfy w życiu zawodowym, to prywatnie wciąż spadają na nią ciosy. Jednym z największych była śmierć brata. Jarosław Kozidrak zmarł w czerwcu ubiegłego roku. Beata Kozidrak była jego siostrą.

Jarosław Kozidrak urodził się 8 stycznia 1955 roku w Lublinie. Był starszym bratem Beaty Kozidrak. W 1978 roku z nią oraz z Andrzejem Pietrasem założył kultowy zespół Bajm, w którym grał na gitarze.

ZOBACZ:
Tak umierała Anna Przybylska. Tylko dla osób o mocnych nerwach

Był tez kompozytorem ich najsłynniejszych przebojów m.in. „Nie ma wody na pustyni”, „Różowa kula” czy „Dwa serca, dwa smutki”. Zmarł w wieku 63 lat. Beta Kozidrak była jego siostrą.

Jakiś czas później Lubelska prokuratura ujawniła wyniki sekcji zwłok Jarosława Kozidraka. Jej wyniki pozwoliły na umorzenie śledztwa wszczętego w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Jak się okazuje, brat Beaty Kozidrak poważnie chorował.

Beata Kozidrak cierpi po stracie brata i szwagra

To była ogromna strata dla Beaty, jak i całego zespołu. Jarosław Kozidrak był gitarzystą i klawiszowcem. Od 1978 roku wraz z Beatą głównymi współzałożycielami Bajmu. Był autorem takich piosenek jak: Piechotą do lata czy Józek, nie daruję ci tej nocy.

ZOBACZ:
Dramat Magdy Gessler. W końcu to z siebie wyrzuciła!

Po śmierci brata, Beata Kozidrak zamieściła wzruszający wpis na swoim profilu. Słowa tam zawarte, są bardzo wzruszające.

– Kochany bracie, pamiętam, jak broniłeś mnie przed chuliganami na lubelskiej Starówce… swoją młodszą siostrę. Potem przychodziłeś z gitarą do mojego pokoju i tak tworzyliśmy nasze pierwsze hity. Graj i śpiewaj teraz aniołom. „Dwa serca, dwa smutki”, bo na ziemi twoje serce już bić przestało – czytamy.

Choć od śmierci jej brata minął już rok, to pamięć o nim wciąż jest żywa. Teraz spadł na nią jednak kolejny cios. Kilka tygodni temu zmarł brat jej siostry.

Beata Kozidrak zamierza zrobić jednak wszystko, by najbliższa jej osoba nie zatraciła się w rozpaczy. Sama cierpi, ale pomoc dla najbliższej jej osoby, jest niezwykle ważna.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here