FAME MMA 5 z super walką wieczoru? Wszyscy na to czekają

Fama MMA 5
Fama MMA 5

Wciąż nie wiemy kto zawalczy na walce walce wieczoru podczas Fame MMA 5. To otwiera wiele dróg do domysłów i tworzenia plotek. Jedną z nich jest to, że w walką wieczoru będzie występ założyciela organizacji. Wojtek Gola – Bonus BGC na Fame MMA 5? Wszystko jest możliwe!

Fame MMA to wydarzenie, które budzi skrajne emocje. Niektórzy z fanów MMA uważają, iż organizacja, która zrzesza osoby niemające nic wspólnego z zawodowym sportem, psuje wizerunek mieszanych sztuk w walki w naszym kraju.

Takie opinie mają mnóstwo zwolenników, głównie wśród kibiców, którzy chcą przede wszystkim oglądać prawdziwy sport. Ich zdaniem walki na rzeczonej gali nie mają z nim wiele wspólnego.

Wersow kolejną gwiazdą Fame MMA? Ta wypowiedź mówi wszystko

Inni twierdzą jednak, że na gale organizowane przez Fame MMA należy patrzeć z przymrużeniem oka, gdyż tego typu imprezy trzeba rozpatrywać wyłącznie w kategoriach rozgrywki.

I taka opinia również ma mnóstwo zwolenników. Podzieli ją nawet włodarze telewizji Polsat. To przecież oni, po sukcesie pierwszych gal FAME, postanowili zrobić podobne wydarzenie. Nie ma się temu co dziwić. Skoro ludzie chcą to oglądać, to telewizja musi im to umożliwić.

Walka wieczoru na FAME MMA 5

Powstała więc druga federacja freak fightów – FFF. Na pierwszą galę przygotowując prawdziwą petardę. W walce wieczoru zmierzyli się nienawidzący się od dawna Marcin Najman i Paweł „Trybson” Trybała. Taka walka była marzeniem wielu federacji.

Wojciech Szczęsny wykonał piękny gest. Buffon mu tego nie zapomni

Pojedynek „Trybson” – Najman był również motorem napędowym tej gali. Podobnie jak na Fame MMA 3 walka Marty Linkiewicz z Esmeraldą Godlewską. Na Fame MMA 4 walką wieczoru było starcie Lil Masti z Martą Linkiewicz. Oba starcia były prawdziwymi hitami. To dla nich ludzie kupowali bilety i dostęp do transmisji.

Wszyscy zadają sobie więc pytanie: jaka będzie walka wieczoru na najbliższej gali? Być może włodarze federacji przygotują prawdziwą bombę! Być może w walce wieczoru zmierzy się jeden z założycieli grupy FAME.

Mowa oczywiście o Wojtki Goli. Już od kilku miesięcy na pojedynek wyzywa go Bonus BGC. On ma już za sobą dwie walki na dla tej organizacji (2 i 3), ale obie przegrał przed czasem. To jednak go nie zniechęciło i nadal zamierza wchodzić do klatki.

Obaj panowie zresztą już ze sobą walczyli. Skrzyżowali rękawice na początku października 2017 roku, gdy Fame MMA jeszcze nie istniało. W pojedynku Wojtek Gola – Bonus BGC wygrał ten pierwszy, ale nie przez knock-out, a na punkty.

Czy teraz dojdzie do rewanżu. Wiele na to wskazuje, Bonus BGC już wielokrotnie wyzywał Wojtka na pojedynek. Marketingowo z pewnością byłby to strzał w dziesiątkę.

Wojtek Gola – Bonus BGC 2? Na oficjalną informację przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.