Poważne zarzuty wobec Maxa Kolonko. Co na to lider partii #R Revolution?

Max Kolonko i partia #R Revolution
Max Kolonko i partia #R Revolution

W czwartek Mariusz Max Kolonko obwieścił to, co przewidywaliśmy od dawna. Znany dziennikarz i komentator polityczny powołuje do życia własną partię. Jej nazwa to partia #R Revolution.

Kolonko ma zamiar wykorzystać swoją internetową popularność. Choć w ostatnim czasie zraził do siebie sporą część konserwatywnego elektoratu, to i tak ma nadzieję na sukces. #R ma walczyć z szeroko pojętym establishmentem.

„Mamy dość waszych durnych koalicji!” – grzmi Mariusz Max Kolonko. Zapowiada ponadto prawdziwą rewolucję w polskiej polityce. Jego zwolennicy to niebywale lojalni (potencjalni) wyborcy. Są przekonani o potędze tworzącego się ruchu.

ZOBACZ:
Stało się. Mariusz Max Kolonko założył własną partię

Partia #R Revolution w swoim niepisanym programie ma m.in. zmianę systemu w Polsce na prezydencki (na wzór amerykański). Ponadto Kolonko proponuje zaostrzenie kar m.in. dla pedofilów-morderców.

Mariusz Max Kolonko i partia #R

Fani znanego dziennikarza są zachwyceni nową inicjatywą. Nie wszystkim jednak pomysł stworzenia kolejnego prawicowego ugrupowania przypadł do gustu. Pojawiły się bardzo poważne zarzuty wymierzone w Kolonkę. Wielu wietrzy spisek.

O co chodzi? Otóż, co stało się już niemalże tradycją, ludzie bliscy środowiskom konserwatywnym posądzają Maxa o celowe dzielenie prawicy. Po tym, jak Max Kolonko ogłosił powstanie partii, wylano na niego wiadro hejtu. Dlaczego powstała partia #R Revolution?

ZOBACZ:
Strajk nauczycieli: Sławomir Broniarz właśnie się zdemaskował

„Partia #R ma na celu dzielenie prawicy”

„Kiedyś strasznie lubiłem i ceniłem Maksa natomiast od momentu gdy odszedł od szerokiej publiki zamkną się w gronie swoich wyznawców wydaje się być mocno oderwany od rzeczywistości aczkolwiek, większość Jego postulatów popieram. Oczywiście jestem negatywnie nastawiony ze względu na kolejną osobę próbujące podzielić prawice” – pisze jeden z internautów pod wpisem o partii Kolonki.

Kolejni komentujący podzielają takie zdanie: „Zgadzam się. Dla mnie to podejrzany wywrotowiec. Prawica jerst już tak podzielona, że tworzenie kolejnych partii to zwykły sabotaż na wolnościowcach w Polsce” – dodał pan Stefan.

Kolejna opinia brzmi: „Myślę, że rozbijanie prawicy to nie jest przypadek”. Rzecz jasna tego typu głosy są obecnie w mniejszości. Faktem jest jednak, że w praktyce tworzenie kolejnego ugrupowania nie pomoże wolnościowcom zrobić krzywdy starym wyjadaczom III RP.

Przypomnijmy, że już jesienią pojawiały się pogłoski, że Mariusz Max Kolonko może wystartować w wyborach. Nic z tego jednak nie wyszło. Dziennikarz zza oceanu był łączony głównie z obozem Janusza Korwin-Mikkego. Ostatecznie jednak zdecydował o pójściu w bój w pojedynkę.

 1. Wojna na prawicy! Mocny zarzut dla Kolonki. „Nie był całkiem trzeźwy”
 2. Tak umierała Anna Przybylska. Tylko dla osób o mocnych nerwach
 3. Dramat Magdy Gessler. Wynik badania nie pozostawia złudzeń
 4. Były premier Kazimierz Marcinkiewicz usłyszał zarzuty

8 KOMENTARZE

 1. Nie będzie Z tego NIC,Z BARDZO prost
  Ych względów ELEKTORAT który sprzedaje za parę gorszy swobody obwatelskie I PRAWA człowieka,nie da się przekonać do żadnej ideologi ,chociaż była by jak najbardziej słuszna będzie TO kolejna partia 3%

 2. Sprzedaję swobody obywatelskie? Człowieku. Ludzie głosowali na PiS nie dla pary złotych tylko dość mieli miernot pokroju Palikota, Petru czy Kopaczowej.

  • Fhhh
   Kto w Niemczech kupił wyborców dając im socjal, Kinder, dając do każdego urodzinowego dziecka wyższą emeryturę.
   Zacznij myśleć a nie szczekac.

 3. Maxtv. I wszystko człowiek ma prawie 1200000 zalogowamych ludzi z Polski . Wszyszczy pełnoletni i Wszyszczy płacą abonament za oglądanie. Plus mieszkający w USA z prawem głosu(posiadający paszport). Większość tych osób jak można wyczytać na forum pod audycjami nie głosuje(bo na kogo) …….

 4. Co za gowno, piszecie nieprawdę.
  To nie Max dzieło prawicę, to prawica dzieli się sama, swoją głupotą, Max wyszedł z inicjatywą połączenia sił różnych ugrupowań by stworzyć dumna, wolną Polskę, wypieli się na niego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here