Michał Pol w Fame MMA? Mocna odpowiedź Krzysztofa Stanowskiego

Michał Pol i Krzysztof Stanowski
Michał Pol i Krzysztof Stanowski

Znany dziennikarz, Michał Pol na gali Fame MMA? Wciąż nie znamy pełnej karty walk na Fame MMA 5. To otwiera pole do popisu dla wielu spekulacji i plotek. Jedną z nich jest informacja, że wśród debiutantów na gali zobaczymy Michała Pola. Taki pomysł ostro skrytykował Krzysztof Stanowski, założyciel Weszlo.com

Michał Pol to znany dziennikarz związany z Onetem i Przeglądem Sportowym. Takiego pomysłu nie pochwalił jego kolega z branży, Krzysztof Stanowski.

Organizacja Fame MMA to prawdopodobnie największe show-biznesowe odkrycie mijających dwunastu miesięcy. Nic więc dziwnego, że w internecie raz po raz pojawiają się informacje o kolejnych znanych postaciach, które mogłoby walczyć w klatce.

DZISIAJ GRZEJE:
FAME MMA 5 z super walką wieczoru? Wszyscy na to czekają

Fame MMA to największe w Polsce wydarzenie z udziałem youtuberów, influencerów i celebrytów. Organizacja powstała niewiele ponad roku temu z inicjatywy Wojciecha Goli. On szeroką sławę uzyskał w 2013 roku, gdy wziął udział w kontrowersyjnym reality-show. Chodzi oczywiście o Warsaw Shore.

Niedawno spotkał się z szefem sportu w Onecie i Przeglądzie Sportowym. Michał Pol zrobił z nim krótki wywiad, w którym zapytał, czy mógłby wystąpić na kultowej już gali freak fighter’ów. Wojtek Gola nie powiedział „nie”. Wszystko jest więc możliwe.

Michał Pol może walczyć na Fame MMA

Michał Pol zaznaczał, że jeśli taka walka będzie mieć miejsce, to chciałby żeby miała ona charakter charytatywny. Dochody uzyskane w ten sposób, byłby przekazane na szczytny cel.

DZISIAJ GRZEJE:
Wersow kolejną gwiazdą Fame MMA? Ta wypowiedź mówi wszystko

Wojtek Gola, założyciel Fame MMA, nie powiedział „nie”. W krótkiej rozmowie stwierdził, że tak popularne osoby zawsze mają otwarte drzwi do jego organizacji.

Dziennikarz ucieszył się z tak postawionej sprawy i być może wkrótce podejmie rękawie. O rozmowie z Golą poinformował bardzo szybko na twitterze.

Michał Pol nie został jednak pochwalony przez wszystkich komentujących. Głos zabrał nawet jego kolega z branży, Krzysztof Stanowski. Szef portalu Weszlo.com nie był zachwycony pomysłem Pola.

„Michał, za poważnym człowiekiem jesteś na promowanie patologii” – napisał Stanowski odpowiadając na fotografię zamieszczoną przez Michała Pola.

Wszystko dlatego, że Fame MMA jest organizacją tak samo popularną, jak i kontrowersyjną. Warto przypomnieć bowiem, że na galach organizowanych przez Fame walczył m.in. Daniel Magical, znany patostreamer. Walczyła również Marta Linkieiwcz. Ona z kolei zdobyła sławę chwaląc się na social mediach stosunkami seksualnymi ze znanymi raperami.

Jakub Zegarliński
Redaktor naczelny OTOPRESS.pl. Dziennikarz z zamiłowania. Zainteresowania: od show-biznesu, przez sport, aż po politykę. Lubię być na bieżąco i sprawiać, że inni wiedzą więcej.