Polsat przekazał przełomowe wieści ws. Ryszarda Kotysa

Ryszard Kotys Świat według Kiepskich Polsat Marian Paździoch
Ryszard Kotys, Marian Paździoch z serialu Świat według Kiepskich

W jakim stanie jest Ryszard Kotys? Polsat wydał właśnie oświadczenie w sprawie medialnych spekulacji na temat rzekomo planowanego zakończenia współpracy z legendarnym aktorem sitcomu Świat według Kiepskich. Czy Marian Paździoch nadal będzie widniał wśród istniejących postaci? I jaki tak naprawdę jest jego stan zdrowia.

Aktor Ryszard Kotys urodził się 20 marca 1932, ma zatem 87 lat. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat wcielał się w dziesiątki ról zarówno w serialach, jak i w spektaklach teatralnych oraz produkcjach pełnometrażowych. Największą popularność przyniosła mu jednak dopiero rola Mariana Paździocha w serialu Świat według Kiepskich emitowanego na antenie telewizji Polsat od 1999 roku.

Nie milkną echa po ubiegłorocznej wypowiedzi Kotysa na temat stanu własnego zdrowia. Aktor przyznał wówczas, że nie czuje się najlepiej. Dowiedzieliśmy się ponadto, że gubi się nawet na klatce schodowej i ma coraz poważniejsze problemy z pamięcią. Z kolei kilka miesięcy temu ujawniono, że żona musiała zatrudnić dla niego opiekunkę.

Kolejna wpadka Kurdej-Szatan! Zapomniała złączyć nogi, a potem...

Przez następnych kilkanaście miesięcy nie pojawiały się jednak nowe doniesienia. Nic więc dziwnego, że na popularności zyskały plotki o zakończeniu współpracy telewizji Polsat z odtwórcą roli Mariana Paździocha. Pojawiła się nawet teoria, że Sławomir Szczęśniak, który pojawił się w obsadzie jako syn Paździocha, ma zapełnić lukę po postaci swojego serialowego ojca. Producenci przekazali jednak przełomowe wieści. Jak czuje się Ryszard Kotys i czy zabawi jeszcze na planie kultowego sitcomu pt. Świat według Kiepskich?

Ryszard Kotys i Świat według Kiepskich: historia, która liczy dwie dekady

Dziś trudno w to uwierzyć, ale legendarny aktor gra w Kiepskich już od 20 lat! Marian Paździoch, choć bez wątpienia nie jest postacią pozytywną, zaskarbił sobie sympatię setek tysięcy odbiorców. Nie może zatem dziwić, że widzowie nie wyobrażają sobie nowych odcinków bez postaci uciążliwego i wścibskiego sąsiada rodziny Kiepskich.

Na szczęście Polsat ma dla fanów kultowej produkcji dobre wieści. Oświadczenie zaczyna się odwołaniem do medialnych pogłosek z ostatnich miesięcy.

Dramat Magdy Gessler. Wynik badania nie pozostawia złudzeń

Młody Ryszard Kotys. Tak wyglądał 30-letni Paździoch z „Kiepskich”!

„W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami na temat Pana Ryszarda Kotysa pragniemy poinformować, że aktor wcielający się w rolę Mariana Paździocha nie żegna się z serialem Świat według Kiepskich” – czytamy w oświadczeniu.

„Pan Ryszard Kotys jest w bardzo dobrej formie. Sławomir Szczęśniak, który w serialu gra Janusza Paździocha – syna Mariana Paździocha dołączył do ekipy już w ubiegłym sezonie, aby wzbogacić obsadę, a nie zastąpić Pana Ryszarda Kotysa” – głosi treść oświadczenia przedstawicieli telewizji Polsat. Zamieszczone zostało na stronie tvpolsat.info

Z oficjalnego stanowiska dowiadujemy się również, że trwają zdjęcia do nowego sezonu Świata według Kiepskich. Powstające właśnie odcinki obejrzymy jesienią br.

  1. Świat Według Kiepskich: jest decyzja Polsatu ws. dalszej emisji serialu!
  2. Tak umierała Anna Przybylska. Tylko dla osób o mocnych nerwach
  3. Poważne zarzuty wobec Maxa Kolonko. Co na to lider partii #R Revolution?
  4. Wersow kolejną gwiazdą Fame MMA? Ta wypowiedź mówi wszystko
  5. Załamany Ryszard Kotys przyznaje: „Zabrakło mi czasu”…