Fame MMA kusi znanego fightera? Marcin Różalski ma wiele propozycji

Fame MMA Marcin Różalski

Fame MMA to bez wątpienia najprężniej rozwijająca się organizacja sportów walki w Polsce. Nie może więc dziwić, że łączy się z nią co raz bardziej znane osoby. Wśród nich są prawdziwi sportowcy, choć FAME to przede wszystkim celebryci. Jednym z nich jest Marcin Różalski. 

Fame MMA to federacja organizująca gale typu freak fight z siedzibą w Poznaniu, podczas których walczą celebryci, youtuberzy i influencerzy.

Założycielami federacji są Wojciech Gola, znany z Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy oraz youtuber Michał „Boxdel” Baron. W ramach Fame MMA walczyli już tacy celebryci jak Marta Linkiewicz, Esmeralda Godlewska, Rafonix czy wielu innych youtuberów.

ZOBACZ:
"Woronicza 17": Donald Tusk zmiażdżony na wizji w TVP Info

Gale FAME nie mają zbyt długiej historii. Po raz pierwszy obejrzeliśmy ją bowiem 30 czerwca 2018 r. Odbyła się w Koszalinie, a w walkach wziął udział jeden z inicjatorów – youtuber Boxdel, właśc. Michał Baron. Ponadto wystąpili znani z social mediów Adrian „Polak” Polański i Dawid „Ambro” Ambroziak, a także patostreamer Daniel „Magical” Zwierzyński.

Teraz federacja chce pójść o krok dalej. Wiele wskazuje na to, że na jednej z najbliższych gal poza celebrytami, w klatce zobaczymy również sportowców z wieloletnim stażem.

Marcin Różalski kolejną gwiazdą Fame MMA

Jedną z nowych twarzy federacji może zostać Marcin Różalski. Były mistrz KSW od kilku miesięcy przebywa na sportowej emeryturze. Nie wyklucza jednak powrotu do klatki.

ZOBACZ:
FAME MMA 5 z super walką wieczoru? Wszyscy na to czekają

Swoją ostatnią walkę Różalski toczył jeszcze wiosną 2018 roku. Wygrał wówczas na punkty z Peterem Grahamem. – Już mam ku..a tego wszystkie dość – powiedział w filmiku, w którym oficjalnie ogłosił koniec kariery. Marcin Różalski podjął decyzję.

O Fame MMA jednak zawsze wypowiadał się bardzo pozytywnie. Co więcej, podczas drugiej gali wcielił się nawet w rolę komentatora gali. Również w wielu wywiadach zawsze ciepło mówił o samej imprezie, ludziach w niej walczących i jak i organizatorach.

Co innego jednak ciepłe słowa, znaczące gesty czy nawet pośredni udział w wydarzeniu, a co innego bezpośredni udział w walkach. Inną kwestią pozostaje znalezienie odpowiedniego rywala dla „Różala”. Marcin Różalski to w końcu fighter z krwi i kości. Jeden z najlepszych zawodników w kraju.

Według informacji WP Sportowe Fakty, Marcin Różalski ma ofertę z Fame MMA. To jednak nie jedyna oferta, która leży na jego biurku. Ponoć bije się o niego kilka organizacji.

Fame MMA o Różalskiego może konkurować z federacjami ACA, Babilon MMA czy Bare Knuckle Fighting Championship. Ostateczną decyzją samego fightera poznany z pewnością w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Sama Fame MMA 5 ma odbyć się w najbliższej przyszłości. Być może będzie to jesienią.

  1. Kinga Duda podjęła szokującą decyzję. Agata i Andrzej zrozumieją?
  2. Kolejna wpadka Kurdej-Szatan! Zapomniała złączyć nogi, a potem…
  3. Co wyprawia papież Franciszek? Kolejne ataki na św. Jana Pawła II!
  4. Poważne zarzuty wobec Maxa Kolonko. Co na to lider partii #R Revolution?
  5. Michał Pol w Fame MMA? Mocna odpowiedź Krzysztofa Stanowskiego