Fani nie dowierzają. Martyna Wojciechowska kompletnie nago!

Martyna Wojciechowska Instagram
Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska nie wzbudzała w ostatnich latach kontrowersji. Teraz jednak jej image ulega radykalnej zmianie. Okazuje się, że w luksusowym kurorcie, podczas swoich wymarzonych wakacji, Wojciechowska paraduje kompletnie nago! Zdjęcie pojawiło się w serwisie Instagram.

Do niedawna znaliśmy ją głównie z programu Kobieca na krańcu świata. Gwiazda TVN zyskała ogromną popularność dzięki swoim reportażom z wielu miejsc na świecie. Martyna Wojciechowska często zwracała uwagę na rolę i żywot kobiet w poszczególnych kulturach.

Martyna Wojciechowska rozwścieczyła feministki! Oto jej wpis

Podróżniczka jest kojarzona z telewizją TVN. Nikt zatem nie kojarzy jej z konserwatywnym podejściem do życia. Rzadko się jednak zdarzało, by jej poczynania oburzały polskie społeczeństwo. Natomiast teraz w serwisie Instagram pojawiła się fotografia, do której Polak wyznania rzymskokatolickiego – jeżeli tylko chce – może się przyczepić.

Polacy wściekli. Oto co Anna Mucha powiedziała o Janie Pawle II

Okazuje się bowiem, że Martyna Wojciechowska jest kobietą znacznie bardziej wyzwoloną, niż mogłoby się wydawać. W tym roku postawiła na pełen relaks, zamiast ryzykownych, wymagających wypraw. Gwiazda największej prywatnej stacji telewizyjnej w Polsce nie zdradza co prawda, gdzie wypoczywa. Na pierwszy rzut oka widać jednak, że to luksusowy ośrodek w którymś z odległych, egzotycznych krajów.

„Taka sytuacja. Ekstremalne wakacje. Bez plecaka i bez spania gdzieś po kątach. Nowe doświadczenie, czyli pełen relaks. Serio! A jak Wy spędzacie ten czas?” – pyta swoich fanów w serwisie Instagram Martyna Wojciechowska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te słowa rozrywają serce. Anna Przybylska wypowiedziała je tuż przed śmiercią

"Woronicza 17": Donald Tusk zmiażdżony na wizji w TVP Info

Do tych słów załączyła zdjęcie z basenu. Kobieta jest w nim kompletnie naga, bez stanika. A przecież w ośrodku znajduje się obsługa oraz inni turyści. Na to przede wszystkim zwracają uwagę komentujący fotografię internauci. Przeważają jednak głosy – że tak to ujmiemy – bardziej przychylne. Propozycje dotrzymania towarzystwa składają nawet panie.

„Nie potrzebujesz kogoś do pracy kto by za Tobą torbę ciągnął?” – pyta na Instagramie pani Elżbieta. Kilku panów ubolewa natomiast, że podróżniczka nie pokazała swoich piersi w pełnej krasie. Oto zdjęcie, które zamieściła Martyna Wojciechowska:

Martyna Wojciechowska nago

  1. TVP pozyskała kolejne prawa sportowe! Kibice będą zachwyceni
  2. Kolejna wpadka Kurdej-Szatan! Zapomniała złączyć nogi, a potem…
  3. Tak umierała Anna Przybylska. Tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Kinsey Wolanski zszokowała świat. Nie uwierzysz ile na tym zarobiła
  5. Jolanta Kwaśniewska wyznała wszystko. Oto prawda o życiu z prezydentem