Fame MMA powoli odkrywa karty. Kto zawalczy na najbliższej gali?

FAME MMA
FAME MMA

Fame MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Najbliższa gala odbędzie się prawdopodobnie jesienią w jednym z dużych polskich miast. Organizacja powoli odkrywa kolejne niewiadome dotyczące zbliżającego się wydarzenia. Szykuje się wielkie wydarzenie sportowe, rozrywkowe i medialne.

Wszystko wskazuje na to, że piąta gala kontrowersyjnej organizacji będzie jednocześnie tą najbardziej hitową. Włodarze federacji robią wszystko by karta walk trafiła w gusta nawet najbardziej wybrednych fanów.

Wciąż nie wiadomo kiedy dokładnie odbędzie się kolejna odsłona gali walk celebrytów, youtuberów i kontrowersyjnych postaci, które skrywa internet, ale już pojawiają się pierwsze informacje o pojedynkach, jakie mogłyby się odbyć na Fame MMA 5.

ZOBACZ:
Intymny sekret Michała Szpaka ujawniony. To szok dla wielu fanów

Data wydarzenia i miejsce są dopiero ustalane. Pojawiają się informacje, że następna odsłona wydarzenia mogłaby się odbyć w Łodzi. W grę wchodzą również inne duże miasta w Polsce. Warunkiem jest odpowiednio duża i nowoczesna hala, która z łatwością pomieści fanów FAME.

Oczywiście w kontekście zbliżającej się gali, najwięcej pytań dotyczy samej karty walk. Wszystko wskazuje na to, że będzie ona najlepsza ze wszystkich dotychczasowych. Doszło do tego, że gwiazdy same zgłaszają swoją gotować do walki na Fame MMA.

Fame MMA – karta walk, kto będzie walczył na piątej gali

Karta walk na FAME MMA 5 wciąż nie jest jeszcze znana. Pojawiają się jednak spekulacje, że na kolejnej gali w oktagonie spotkają się m.in. Warszawski Dresik, Bonus BGC, Lil Masti czy nawet bardzo znany i popularny polski raper Diox.

ZOBACZ:
Robert Lewandowski w poważnych opałach! Tego nikt się nie spodziewał

Najbardziej prawdopodobną walkę już znamy Tym razem w oktagonie na Fame MMA 5 mają zmierzyć się ze sobą Mini Majk i Lord Kruszwil. Ten pierwszy wyzwał na pojedynek kontrowersyjnego youtubera. Lord Kruszwil zgodził się na walkę, ale miał swoje warunki.

Przede wszystkim organizacja miała przekazać 50 tysięcy złotych na cele charytatywne. Do tego część gaży Lorda Kruszwila za walkę ma również zostać przekazana cele charytatywne. Federacja ma zamiar przyjąć taką propozycję.

Również znany raper Rest deklaruje, że chętnie przyjmie wyzwanie. Jego przeciwnikiem na Fame MMA 5 miałby być Ruby, który dotychczas stoczył dwie walki. Obie przegrał.

  1. Kinga Duda podjęła szokującą decyzję. Agata i Andrzej zrozumieją?
  2. Kolejna wpadka Kurdej-Szatan! Zapomniała złączyć nogi, a potem…
  3. Co wyprawia papież Franciszek? Kolejne ataki na św. Jana Pawła II!
  4. Poważne zarzuty wobec Maxa Kolonko. Co na to lider partii #R Revolution?
  5. Michał Pol w Fame MMA? Mocna odpowiedź Krzysztofa Stanowskiego