Intymny sekret Michała Szpaka ujawniony. To szok dla wielu fanów

Michał Szpak

Mnóstwo osób, już od kilku lat, zadaje sobie pytanie czy Michał Szpak „woli chłopców”. To rzecz jasna jego prywatna sprawa, natomiast absolutne uciekanie od tematu tylko potęguje dyskusje. Wokalista zdobył sławę dzięki programowi X-Factor, w którym wziął udział w 2011 roku.

Spora część społeczeństwa przeżyła wówczas niemały szok. W dość jednolitym towarzystwie, w show telewizji TVN nagle pojawił się człowiek o nietuzinkowej charakterystyce. Długie włosy, pomalowane paznokcie, makijaż. Zwykle panowie nie robią takich rzeczy, zatem od razu zaczęły pojawiać się pytania o orientację Szpaka.

Artysta od samego początku niechętnie o tym mówił. Jednakże momentalnie pojawiło się – szczególnie w internecie – mnóstwo plotek na ten temat. Niektórzy byli wręcz pewni, że Michał Szpak jest homoseksualistą. Domysły podsycał tylko fakt, że sam artysta ani tego nie potwierdzał, ani temu nie zaprzeczał.

Fani nie dowierzają. Martyna Wojciechowska kompletnie nago!

Po prostu robił swoje. Przez wiele lat orientacja seksualna uwielbianego dziś wokalisty była jedną z największych tajemnic polskiego show-biznesu. Nikt nie rozumiał, dlaczego muzyk nie może po prostu odpowiedzieć na pytanie nurtujące tak ogromną rzeszę osób. Zdaniem wielu ekspertów, był to najzwyczajniejszy w świecie chwyt marketingowy.

Bowiem im więcej niewiadomych i intrygujących wątków wokół gwiazdy, tym większe zainteresowanie mediów. Przyznać trzeba, że Michał Szpak trzymanie dziennikarzy i opinii publicznej w niepewności opanował do perfekcji.

Michał Szpak – jaka jest prawda?

Na temat swoich spraw sercowych niechętnie mówił aż do 2017 roku. Wówczas został zapytany przez jednego z dziennikarzy o to, czy ma dziewczynę. Wyznał zgodnie z prawdą, że jest singlem i nadal czeka na odpowiednią osobę.

Broniarz publicznie upokorzony. Mocno się zdziwił

Co ciekawe, choć trzeba było ciągnąć go za język w sprawie związków, to o sferach bardziej intymnych mówił znacznie chętniej. W wieku 21 lat wyznał, że… jest prawiczkiem. Dziś wokalista ma 28 lat. Nie wiemy jednak czy coś w tej kwestii się zmieniło i raczej nie jest to temat, którym powinniśmy się interesować.

Michał Szpak jednak zebrał się w sobie i zdementował w końcu pogłoski o tym, jakoby miał być gejem. Stwierdził wręcz, pociągają go czarnoskóre dziewczyny (marzył o dziecku z Afroamerykanką). Nic więc dziwnego, że w naszym kraju ma problem ze znalezieniem kandydatki. Polska wciąż jest bowiem krajem monoetnicznym. Cóż, może podczas którejś z wizyt za granicą Szpak znajdzie swoją wymarzoną towarzyszkę życia.