Sportowy świat w szoku. Wielka tragedia tuż po mistrzostwach w Polsce

Ekaterina Koroliewa nie żyje

Wielka tragedia po mistrzostwach Europy w Polsce. Cały sportowy świat wstrzymał oddech. Odeszła zawodniczka, którą kochały miliony kibiców. 

Dzisiaj w nocy w jeziorze Szeląg Mały utonęła 20-letnia reprezentantka Rosji w piłce ręcznej plażowej. Sportowy świat pogrążył się w żałobie.

Do tragedii doszło dzisiejszej nocy około godziny 00:30. Kadra Rosji po turnieju udała się nad pobliskie jezioro Szeląg Mały w Starych Jabłonkach na zorganizowaną imprezę z okazji zakończenia Mistrzostw Europy.

ZOBACZ:
Te słowa rozrywają serce. Anna Przybylska wypowiedziała je tuż przed śmiercią

Mimo panującego zakazu skoków do wody Ekaterina oraz inni członkowie kadry skakali do jeziora. Niestety gdy wypłynęła na powierzchnię, nie ruszała się. Mimo szybkiego wezwania pomocy i reanimacji przez służby nie udało się jej uratować. Lekarze potwierdzili zgon.

Reprezentacja Rosji kobiet podczas mistrzostw Europy w Starych Jabłonkach zajęła 9 miejsce. Polki ukończyły turniej na 12 miejscu. Złoto zdobyła reprezentacja Danii.

Tragiczna śmierć reprezentantki Rosji

Po zakończeniu Mistrzostw Europy 2019 w piłce ręcznej plażowej w Starych Jabłonkach w tragicznych okolicznościach śmierć poniosła uczestniczka tej imprezy, 20-letnia zawodniczka reprezentująca Rosję. Nie żyje Ekaterina Koroliewa.

ZOBACZ:
Intymny sekret Michała Szpaka ujawniony. To szok dla wielu fanów

Przyczyny oraz okoliczności jej śmierci są przedmiotem badania powołanych do tego organów. Te czynności z pewnością muszą potrwać. Gdy wszystko będzie już wiadomo, z pewnością będziemy mogli przekazać oficjalną informację.

Jak informują służby ratunkowe, około w pół do pierwszej w nocy Ekaterina Koroliewa skoczyła do jeziora. Po wypłynięciu na powierzchnię, kobieta nie ruszała się. Kąpiący się razem z nią inny reprezentant Rosji odholował ją do brzegu i wezwał pomoc.

W tym miejscu warto podkreślić, że na pomoście, z którego Rosjanie skakali do wody, znajduje się tabliczka zakazująca tego.

  1. Kinga Duda podjęła szokującą decyzję. Agata i Andrzej zrozumieją?
  2. Kolejna wpadka Kurdej-Szatan! Zapomniała złączyć nogi, a potem…
  3. Co wyprawia papież Franciszek? Kolejne ataki na św. Jana Pawła II!
  4. Poważne zarzuty wobec Maxa Kolonko. Co na to lider partii #R Revolution?
  5. Michał Pol w Fame MMA? Mocna odpowiedź Krzysztofa Stanowskiego