Deynn i Daniel podjęli przełomową decyzję!

Deynn i Daniel Majewski

Kilka dni temu na Instagramie najgorętszej pary w sieci pojawiła się zaskakująca informacja! Deynn i Daniel założyli fundację charytatywną o nazwie Unicorn. Komu będą pomagać? Czy po ostatnich aferach znów zyskają w oczach Polaków?

Deynn, czyli Marita Surma-Majewska rozpoczęła swoją karierę w internecie jako blogerka. Od zawsze uwielbiała modę, dlatego na swoim blogu sprzedawała spodnie, które sama przerabiała. Z czasem w jej życiu pojawiły się dwie nowe miłości: zdrowy styl życia oraz Daniel.

Daniel Majewski to przede wszystkim trener fitness, ale również wykładowca! Nie uwierzycie, ale Daniel wykłada na Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. W dodatku, niegdyś tworzył plany treningowe. W życiu nie miał zbyt lekko, ponieważ jak sam przyznaje:

Przez osiemnaście lat życia byłem zakompleksionym grubasem, bez perspektyw, zaplecza finansowego, wiary innych ludzi w jakikolwiek sukces.

ZOBACZ:
Intymny sekret Michała Szpaka ujawniony. To szok dla wielu fanów

Oboje teraz są wzorem do naśladowania dla wielu młodych ludzi. Czy to dobrze? Trudno nam ocenić. Szybko osiągnęli sukces, jednak jeszcze szybciej ich wizerunek ucierpiał. Siostra Deynn oskarżyła Majewskich o kłamstwa, manipulacje, a także znęcanie się nad najmłodszą siostrą Natalią. Po tej sytuacji, Deynn i Daniel wyjechali do Stanów Zjednoczonych.

Majewscy założyli fundację!

Deynn i Daniel niedawno wrócili do Polski i założyli fundację Unicorn. Na ich stronie możemy przeczytać o tym, komu będą pomagać i ile zebrali pieniędzy:

Naszym głównym celem jest wykorzystywanie potęgi Internetu do charytatywnego działania na rzecz bardziej potrzebujących. Pragniemy jednoczyć ludzi i czynić w ich kierunku dobro. Rozpoznawalność naszego małżeństwa stworzyliście właśnie Wy i to właśnie, dlatego czujemy się zobowiązani do tego by robić to samo z innymi ludźmi i zwierzętami. Chcemy tworzyć, ratować, pchać do przodu. 

Obecnie zakończyli akcję, która pomagała kilkuset zwierzętom! Kolejny cel czeka na zrealizowanie, dlatego jeśli uwielbiasz pomagać to nie czekaj! Więcej informacji znajdziesz na ich stronie Fundacja Unicorn

ZOBACZ:
Bursztynowa Komnata odnaleziona w Polsce?! Patrzy cały świat
Deynn i Daniel
Fot. Instagram
Deynn i Daniel
Fot. Instagram

Źródło: Instagram