Fani zachwyceni. Lady Gaga otwiera nowy biznes!

Może się wydawać, że Lady Gaga podbiła już świat… W końcu miliony sprzedanych płyt, ekscentryczny wizerunek czy rola w filmie A Star is Born sprawiły, że w każdej sferze życia była na pierwszym miejscu. To jednak za mało dla artystki. Lady Gaga stworzyła własną serię kosmetyków, która nosi nazwę Haus Laboratories!

Lady Gaga, czyli Stefani Joanne Angelina Germanotta urodziła się 28 marca 1986 roku, w Nowym Jorku. Jej pseudonim to połączenie tytułu utworu legendarnego zespołu Queen Radio Gaga, a także wyrazu Lady, który piosenkarka sama dodała. Pierwszą piosenkę napisała, mając 13 lat. Nie od razu stała się gwiazdą, ponieważ na początku tworzyła piosenki dla innych, popularnych wokalistek: Jennifer Lopez czy Britney Spears.

Lady Gaga i kosmetyki

We wtorek, na Instagramie artystki pojawił się filmik promujący nową linię kosmetyków. W animacji możemy zobaczyć fantazyjne makijaże tancerzy oraz samą Lady Gagę, która przekonuje swoich odbiorców do marki. Dodatkowo pojawił się wpis, w którym wokalistka wyjaśnia, dlaczego makijaż jest tak ważny dla niej i innych kobiet:

„Gdy byłam młoda, nigdy nie czułam się piękna. I gdy starałam się odnaleźć poczucie zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego piękna, odkryłam potęgę makijażu. Pamiętam, jak podglądałam, jak moja mama codziennie rano robi makijaż, będąc pod wrażeniem jej siły, kiedy nakładała na siebie swoją najodważniejszą wersję twarzy jak ciężko pracująca kobieta. Później zaczęłam eksperymentować z makijażem, aby moje marzenia o byciu tak silną, jak moja matka, stały się prawdą. Właśnie wtedy wynalazłam Lady Gagę. Znalazłam w sobie superbohaterkę, patrząc w lustro i widząc, kim chcę być. Czasami piękno nie przychodzi naturalnie z wnętrza. Ale jestem wdzięczna, że makijaż pobudził moją odwagę, której nie znałam. Przyjęłam do wiadomości, że odkryłam swoje piękno, dzięki zdolności do wymyślania siebie i transformacji. Powiedzieli, że jestem dziwna, ale tak naprawdę taka się urodziłam” 

POPULARNE  Intymny sekret Michała Szpaka ujawniony. To szok dla wielu fanów

Przypominamy, że nie jest to pierwszy projekt Gagi, związany z branżą beauty. W 2012 roku celebrytka stworzyła perfumy Fame i odniosła wielki sukces. Co więcej, w 2009 i 2011 roku brała udział przy tworzeniu kolekcji makjiażowych dla M.A.C.

Marka oferuje kredki oraz błyszczyki do ust, cienie do powiek, perfumy oraz produkty pielęgnacyjne. Przedsprzedaż zaczyna się 15 lipca, na stronie Haus Laboratories

POPULARNE  Bursztynowa Komnata odnaleziona w Polsce?! Patrzy cały świat

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: