Szczupła Magda Gessler! Restauratorka zdradza, jak to zrobiła

Wszyscy wiemy, jaki image od lat prezentuje Magda Gessler. Autorka programu Kuchenne rewolucje zawsze należała do osób pulchnych. Przepada bowiem nie tylko za dobrym jedzeniem, ale też lubi konsumować je w zestawieniu z dobrym winem czy piwem.

To wszystko „waży”. Nic więc dziwnego, że Magda Gessler nigdy nie była chwalona za nienaganną sylwetkę. Gwiazda TVN cieszy się jednak sympatią tysięcy Polek i Polaków, którzy cenią ją głównie za szczerość i naturalność. Teraz jednak postanowiła pokazać wizerunek, jakiego nie znamy.

Magda Gessler jest królową Instagrama. Na popularnym serwisie społecznościowym obserwuje ją ponad 731 tysięcy użytkowników! Restauratorka zamieszcza kilka, czasami nawet kilkanaście wpisów dziennie. Tak duża aktywność sprawiła, że aktorka programu Kuchenne rewolucje zyskuje jeszcze większy rozgłos – również w mediach tradycyjnych.

POPULARNE  Tak Roksana Węgiel wygląda naprawdę. Wyciekło rzadkie zdjęcie

Niektórym mogło się wydawać, że wizerunek Magdy Gessler nie ulegnie już zmianie. Że już na zawsze zapamiętamy ją jako charakterystyczną, puszystą osobę. Okazuje się jednak, że wcale nie jest to oczywiste. 66-letnia kobieta zna bowiem sposoby na piękną sylwetkę, które mogą przydać się ogromnej rzeszy Polek.

Magda Gessler schudła. Jak teraz wygląda?

Nie tylko ograniczenie spożycia alkoholu, ale i dość ścisła dieta. Efekty widać gołym okiem. Na opublikowanym właśnie zdjęciu Magda Gessler prezentuje się naprawdę smukło. Zwłaszcza, gdy zestawimy je z fotografiami sprzed kilku miesięcy, a nawet tygodni. W sieci trwają ogniste dyskusje.

Subtelna różnica nie umknęła bowiem uwadze internautów, którzy są zachwyceni nowym wyglądem restauratorki. „Wygląda pani bajecznie, też bym chciała w pani wieku cieszyć się taką figurą” – zachwyca się jedna z fanek Gessler na Facebooku.

POPULARNE  Deynn i Daniel podjęli przełomową decyzję!

I faktycznie trzeba przyznać, że gwiazda TVN wygląda obłędnie. Metamorfozę znanej restauratorki opisuje między innymi strona internetowa Super Expressu. Również dziennikarze tego tytułu zauważają, że: „Magda Gessler była niemal zawsze lekko zaokrąglona. Jednak od jakiegoś czasu może pochwalić się zdecydowanie szczuplejszą sylwetką”.

Jej wpis na Facebooku zyskał ogromną popularność:

Magda Gessler schudła

Jak opisuje Magda Gessler, tajemnicą tego sukcesu jest dieta. Prowadząca Kuchenne rewolucje ze swojego menu wyeliminowała pieczywo. Posiłki urozmaica owocami i warzywami spośród których szczególnie upodobała sobie pomidory i grejpfruty. Do regularnie nawadnia organizm, pijąc duże ilości wody.

  1. Dramat Magdy Gessler. Wynik badania nie pozostawia złudzeń
  2. Fani zachwyceni. Lady Gaga otwiera nowy biznes!
  3. Dawid Janczyk pijany pod sklepem. Oto jak tłumaczy się piłkarz
  4. Sensacyjna decyzja Magdy Gessler ws. dalszej działalności

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: