Tak Roksana Węgiel wygląda naprawdę. Wyciekło rzadkie zdjęcie

Roksana Węgiel Roxie
Roksana Węgiel, Roxie

Rzadkie zdjęcia Roksany Węgiel są… naprawdę rzadkie. Młoda wokalistka dba o swój wizerunek. Zapewne pomagają jej w tym również menedżerowie i spece od PR-u. Chodzi o to, byśmy zawsze oglądali Roxie w najbardziej medialnym wydaniu. Przypomnijmy, że Roksana Węgiel ma dziś zaledwie 14 lat.

Dopiero za cztery lata osiągnie pełnoletność, a już ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Obiecująca wokalistka wygrała między innymi program The Voice Kids oraz Eurowizję Junior 2018 na Białorusi. Ponadto jej hit Anyone I Want To Be przez wiele miesięcy znajdował się na wszelkich listach przebojów w naszym kraju.

Roksana Węgiel, która jeszcze kilka miesięcy temu była dla fanów małą dziewczynką, błyskawicznie zmienia image na prawdziwie kobiecy. Coraz bardziej odważne kreacje, a nawet teksty utworów, dają młodej celebrytce jeszcze większy rozgłos. Wschodząca gwiazda udziela mnóstwa wywiadów, pojawia się na okładkach kolorowych pism.

ZOBACZ:
Fani zachwyceni. Lady Gaga otwiera nowy biznes!

Roxie jest także aktywna w mediach społecznościowych. Użycza swojego wizerunku najbardziej znanym markom i firmom. Ostatnio wzięła udział między innymi w kampanii sieci komórkowej Play. Wszyscy znamy jej medialny wizerunek, jednakże mało kto wie, jak Roxie Węgiel wygląda „z bliska”.

Choć zdjęć obiecującej piosenkarki w gazetach i internecie nie brakuje, to przyznać trzeba, że zdecydowana większość z nich jest po – często niezbyt subtelnej – postprodukcji. Mnóstwo udoskonaleń i filtrów – to wszystko sprawia, że realny obraz nastolatki można uznać za lekko przekłamany.

Rzadkie zdjęcie Roxie – tak Roksana Węgiel wygląda z bliska

Zapewne wielu fanów talentu 14-latki zastanawiało się, jak Roksana Węgiel wygląda z bliska – bez filtrów, Photoshopa i specjalnych kreacji. I oto moment, w którym mamy rzadką okazję zobaczyć początkującą artystkę z bliska – tuż po występie na scenie.

ZOBACZ:
Ile mają wzrostu Gessler, Ostaszewska, Mucha, Doda, Roxie? Zobacz!

Dawid Janczyk pijany pod sklepem. Oto jak tłumaczy się piłkarz

Fotkę w sieci udostępniła jedna z zagorzałych fanek artystki. Dziewczynce udało się złapać Roxie tuż po koncercie. Na selfie dokładnie widzimy dość naturalny look nastoletniej gwiazdy. Co prawda Roksana nie pokazuje się na występach bez makijażu, ale zdjęcie, które pojawiło się w internecie, przedstawie nastolatkę z bliska, bez poprawek graficznych i „dubli” wykonywania fotografii. 

Zdjęcie pochodzi z grupy facebookowej „Węgielki Roksany”:

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel / fot. Facebook
  1. Deynn i Daniel podjęli przełomową decyzję!
  2. Grzegorz Schetyna o związkach LGBT. Oto plan Platformy
  3. Młodziutka Roksana Węgiel szokuje. Chodzi o pieniądze
  4. Dramat Magdy Gessler. Wynik badania nie pozostawia złudzeń