Tak wiele jeszcze nie pokazała. Julia Wieniawa kusi na nowych zdjęciach!

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa to kobieta wielu talentów. Na co dzień możemy ją zobaczyć w serialu Rodzinka.pl, a także na okładkach wielu magazynów. Niedawno autorka hitu Nie muszę wystąpiła w sesji dla kolejnego czasopisma. Bez wątpienia możemy stwierdzić, że Julia Wieniawa kusi niejednego mężczyznę!

Julia Wieniawa-Narkiewicz swoją karierę rozpoczęła od występów scenicznych w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym Roma. Zagrała w takich filmach, jak: Kobieta sukcesu, Kobiety mafii, Serce nie sługa.

Idolka nastolatek wie, jak wykorzystać swoje „5 minut” w show-biznesie. W 2018 roku podpisała mnóstwo kontraktów reklamowych. W telewizji czy social mediach celebrytka reklamowała smartfony, farby do włosów, lakiery do paznokci, kostiumy kąpielowe oraz obuwie. Dzięki świetnej menadżerce, czyli jej mamie, zarobiła ponad milion złotych!

ZOBACZ:
Tak Roksana Węgiel wygląda naprawdę. Wyciekło rzadkie zdjęcie

Julia Wieniawa zachwyca!

Gwiazda nie zwalnia tempa… W tym roku mogliśmy zobaczyć Julkę w reklamie kosmetyków firmy Soraya, a także na okładce magazynu Fashion.

Nie da się ukryć, że celebrytka wspaniale zaprezentowała się na zdjęciach. Zmysłowa aktorka oczarowała nas doskonałą figurą oraz stylizacjami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że modelka zbyt wiele nie musiała robić, w końcu wszystko było zaplanowane i przygotowane, jednak musimy przyznać, że wypadła bardzo dobrze!

Fashion Magazine to profesjonalne czasopismo o modzie, wydawane przez Wydawnictwo Fashion Group. Z periodykiem współpracują najważniejsze ikony ze świata kultury, a także dziennikarze, fotografowie i styliści.

ZOBACZ:
Szczupła Magda Gessler! Restauratorka zdradza, jak to zrobiła

Do tej pory swoje artykuły opublikowali: Dorota Wellman, Grażyna Szapołowska, Beata Tyszkiewicz, Daniel Passent. Sesje zdjęciowe zrobili: Marcin Tyszka, Iza Grzybowska, Marta Wojtal. Stylizacje utworzyli: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków, Łukasz Jemioł, Janina Teresa Hupało.

Julia Wieniawa
Fot. Instagram
Julia Wieniawa
Fot. Instagram

Źródło: Instagram