Lady Gaga i Bradley Cooper jednak są razem?

0
Lady Gaga i Bradley Cooper

Odkąd film A star is Born trafił do kin, media jedynie spekulowały o gorącym romansie tej dwójki. Podczas występu na gali Oscarów tych spojrzeń i czułych gestów nie dało się nie zauważyć. Czy stało się to, co wszyscy podejrzewaliśmy? Lady Gaga i Bradley Cooper jednak są razem?

Słuchając piosenki „Shallow” z filmu Bradleya Coopera mamy gęsią skórkę. Głosy najpopularniejszej piosenkarki i charyzmatycznego reżysera utworzyły coś więcej niż przyjemnie brzmienie. Ta piosenka wykreowała romantyczną historię, nie tylko w filmie!

Gdy Bradley Cooper rozstał się wieloletnią partnerką Iriną Shayk, wszyscy podejrzewali go o romans na planie filmowym z Lady Gagą, ale czy tak było? Oczywiście, że nie. Media dopatrzyły się kryzysu w ich związku tuż przed powstaniem filmu. Zapewne przyjaźń z Lady Gagą skłoniła go do podjęcia decyzji o porzuceniu pięknej modelki.

ZOBACZ:
Fani zachwyceni. Lady Gaga otwiera nowy biznes!

Niedawno po premierze A Star is Born Lady Gaga zerwała zaręczyny ze swoim agentem i partnerem, Christianem Cari. Na wielu imprezach pojawiała się sama lub w towarzystwie znajomych. Przyjaciele aktorki stwierdzili, że Gaga zakończyła tę relację z powodu niewłaściwego traktowania jej osoby.

Stało się! Lady Gaga i Bradley są razem!

Jak donoszą zagraniczne media, Lady Gaga wprowadziła się do domu reżysera! Magazyn In Touch skomentował zachowanie piosenkarki:

Teraz, gdy związek Brada z Iriną dobiegł końca, Gaga nie zamierza pozwolić prześliznąć się mu przez jej palce. Przeniosła już nawet część swoich rzeczy do jego domu.

Trzymamy kciuki za tę parę. W końcu takie uczucie nie zdarza się zbyt często. Jesteśmy ciekawi, co się dalej stanie. Według wielu źródeł Lady Gaga myśli o małżeństwie i dzieciach!

ZOBACZ:
Bursztynowa Komnata odnaleziona w Polsce?! Patrzy cały świat