Esmeralda Godlewska wróci do Fame MMA? Może zawalczyć z gwiazdą!

0

Esmeralda Godlewska może po jednej gali przerwy, znów może wejść do klatki Fame MMA. Po porażce w debiucie z Martą Linkiewicz już odpoczęła, wyciągnęła wnioski. Jest gotowa na kolejne wyzwania. Czy dostanie szansę już na najbliższej gali?

Wszystko wskazuje na to, że piąta gala kontrowersyjnej organizacji będzie jednocześnie tą najbardziej hitową. Dlatego włodarze federacji robią wszystko by karta walk trafiła w gusta nawet najbardziej wybrednych fanów.

Fame MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Najbliższa gala odbędzie się prawdopodobnie jesienią w jednym z dużych polskich miast. Organizacja powoli odkrywa kolejne niewiadome dotyczące zbliżającego się wydarzenia. Szykuje się wielkie wydarzenie sportowe, rozrywkowe i medialne.

ZOBACZ:
Andrzej Gołota mógł zginąć w ringu. Wstrząsająca historia wyszła na jaw!

Esmeralda Godlewska wystąpi na najbliższej gali? Data wydarzenia i miejsce są dopiero ustalane. Pojawiają się informacje, że następna odsłona wydarzenia mogłaby się odbyć w Łodzi. W grę wchodzą również inne duże miasta w Polsce. Ponieważ warunkiem jest odpowiednio duża i nowoczesna hala, która z łatwością pomieści fanów FAME.

Karta walk na FAME MMA 5 wciąż nie jest jeszcze znana. Pojawiają się jednak spekulacje, że na kolejnej gali w oktagonie spotkają się m.in. Warszawski Dresik, Bonus BGC, Esmeralda Godlewska, Lil Masti czy nawet bardzo znany i popularny polski raper Diox. Dlatego szykuje nam się prawdziwy hit.

Esmeralda Godlewska na Fame MMA?

Wiele wskazuje na to, że może być jedną z gwiazd zbliżającego się wydarzenia. Głównie dlatego, że jej walka z Marta Linkiewicz na Fame MMA 3 była prawdziwym hitem. Ponieważ wiele osób kupiło bilet lub transmisję PPV tylko dla tej gali. Ponieważ była ona hitem.

ZOBACZ:
Wersow kolejną gwiazdą Fame MMA? Ta wypowiedź mówi wszystko

W internecie już pojawiły się plotki, że Godlewska mogłaby walczyć z Magdą Lubacz. To zwyciężczyni trzeciej edycji programu TVN Projekt Lady. Takie informacje były kolportowane głównie za pomocą mediów społecznościowych. Szybko pojawiły się plotki, ponieważ taka walka to murowany hit.

Czy taka walka może mieć miejsce? Wszystko jest możliwe. Esmeralda Godlewska z pewnością jest gotowa na nowe wyzwania, ponieważ ma coś do udowodnienia. Dlatego taka walka z pewnością miałaby szansę stać się hitem.

Z kolei Magda Lubacz pochodzi z bardzo usportowionej rodziny. Jej tata jest prezesem klubu piłkarskiego, z kolei jej brat jest czynnym piłkarzem.