Oficjalnie! Barbara Kurdej-Szatan pierwszą uczestniczką „Tańca z gwiazdami”

0
Barbara Kurdej-Szatan
Fot. Instagram

W tanecznym show Polsatu pojawili się chyba, już wszyscy celebryci. Tak przynajmniej się wydawało. Nie było najważniejszej gwiazdy, która w pewnym momencie swojej kariery mogła wyskoczyć z lodówki. Mowa o Barbarze Kurdej-Szatan, której udział w programie oficjalnie potwierdzono!

Barbara Kurdej-Szatan urodziła się  22 sierpnia 1985 roku w Opolu. Ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Jest znana z seriali: M jak Miłość, W rytmie serca oraz filmów: Wkręceni 2, Narzeczony na niby, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach czy Dzień dobry, kocham Cię. 

Była prezenterką wielu programach dwójki: Dance, Dance, Dance, Kocham Cię Polsko!, The Voice of Poland, The Voice Kids. W czerwcu TVP2 zrezygnowało ze współpracy z Kurdej-Szatan.

W 2011 roku wyszła za mąż, za piosenkarza i aktora, Rafała Szatana, z którym ma córkę Hanię.

ZOBACZ:
Fani zachwyceni. Lady Gaga otwiera nowy biznes!

Barbara Kurdej-Szatan w „Tańcu z gwiazdami”!

Niedawno na Instagramie programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami pojawiła się oficjalna informacja o pierwszej uczestniczce show, którą okazała się słynna blondynka z reklamy Playa.

Basia miała już przyjemność występować na parkiecie Tańca z gwiazdami. Wystąpiła bowiem jako gość specjalny w jednym z odcinków 9 edycji. Jak myślicie, czy utalentowana artystka poradzi sobie z tanecznym wyzwaniem? Niestety, jeszcze nie wiemy z kim zatańczy Basia. Macie swoje typy?

Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami to program taneczny emitowany od 2005 roku, w telewizji TVN. W show tańczą celebryci z zawodowymi tancerzami, których ocenia jury, w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Aleksnadra Jordan oraz Michał Malitowski.

ZOBACZ:
Tak Roksana Węgiel wygląda naprawdę. Wyciekło rzadkie zdjęcie