Beyonce na premierze nowego filmu! Wyglądała zjawiskowo!

0
Beyonce
Fot. Instagram

Bez wątpienia, nowy film Disneya łączy pokolenia. Wspomnienia dorosłych i zainteresowanie młodszych widzów to idealne powody, by wybrać się do kina. Seans jednak, może być jeszcze lepszy, gdy dowiadujemy się, że w animacji usłyszymy głos Beyonce! Na premierze filmu pojawiła się z mężem. Wyglądała zjawiskowo!

Beyonce Giselle Knowles-Carter to wokalistka, aktorka, a także tancerka. Urodziła się 4 września 1981 roku w Houston. Jest autorką popularnych przebojów: Single Ladies, Girls czy If I were a boy. Od 2002 roku jest związana z raperem i producentem muzycznym Jayem-z, z którym ma trójkę dzieci: Blue Ivy oraz Rumi i Sira.

9 lipca, tego roku, piosenkarka opublikowała na swoim kanale YouTube utwór, który promuje nowy film Disneya o tytule Król Lew. Okazuje się, że nie tylko ta piosenka znajdzie się na specjalnej płycie The Lion King: The Gift, ale również inne kompozycje stworzone na potrzeby produkcji filmowej.

ZOBACZ:
Fani zachwyceni. Lady Gaga otwiera nowy biznes!

Ścieżka dźwiękowa zrealizowana przez Queen B to istny miszmasz różnych gatunków muzycznych. Jak sama przyznała, na płycie znajdują się utwory pop, r&b, hip-hop i afrobeat. Zapowiada się ciekawie!

Knowles, oprócz wyprodukowania ścieżki dźwiękowej, użyczyła swojego głosu w filmie. Artystka wcieliła się w rolę Nali. W animacji usłyszmy również głos Donalda Glovera jako Simby, Setha Rogena, czyli Pumby oraz Billy’ego Eichnera w postaci Timona.

ZOBACZ:
Tak naprawdę wygląda Roksana Węgiel. Rzadkie zdjęcie wyciekło do sieci

Beyonce na premierze!

12 lipca 2019 roku odbyła się premiera Króla Lwa. Na uroczystości pojawili się między innymi Meghan Markle i Harry, ale wszystkich przyćmiła, tylko ona, czyli Beyonce! Przeglądając zdjęcia trudno się nie zachwycić. Sprawdźcie sami:

Beyonce
Fot. Instagram