Irina Shayk po rozstaniu z Cooperem spotyka się z partnerem Lady Gagi?

0
Irina Shayk
Fot. Instagram

Kryzys w związku Iriny i Bradleya pojawił się jeszcze przed produkcją filmu A Star is Born. Para pomimo plotek starała się uratować swoją relację ze względu na córkę. Niestety nie udało się. Do domu Bradleya Coopera wprowadziła się Lady Gaga, a Irina według mediów spotkała się z partnerem Lady Gagi. Czy to kolejna Moda na sukces według gwiazd?

Irina Shayk, a właściwie Irina Walerjewna Szajchlisłamowa to rosyjska modelka i aktorka. W 2004 roku zdobyła tytuł Miss Czelabińsk. Mając 19 lat, rozpoczęła karierę jako modelka. Pojawiła się na wielu pokazach znanych projektantów: Victoria’s Secret, Guess i Lacoste. W 2011 roku węgierski magazyn Periodika uznał Irinę za najseksowniejszą kobietę świata!

W maju 2010 roku spotykała się z piłkarzem, Cristianem Ronaldo. Ich związek trwał pięć lat. W tym samym roku, kiedy oboje zakończyli znajomość, poznała Bradleya Coopera, z którym ma córkę Leę. W 2019 roku para rozstała się.

ZOBACZ:
Fani zachwyceni. Lady Gaga otwiera nowy biznes!

Irina Shayk po rozstaniu z Cooperem

Niedawno Irina udzieliła pierwszego wywiadu dla czasopisma Harper’s Bazaar. W rozmowie opowiadała o znaczeniu imienia jej córki, a także o domu rodzinnym. Pojawił się również temat małżeństwa. O poprzednim partnerze nie wspominała.

Kiedy Lady Gaga wprowadziła się do Coopera, media zaczęły wypisywać, że jest to na pewno cios dla Iriny. W dodatku Bradley ostatnio był widziany w towarzystwie gwiazdy popularnego serialu Wielkie kłamstewka. Nie wiemy, czy Bradley gra na dwa fronty, wiemy natomiast, że Irina znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny!

Okazuje się, że dobrym słowem pomógł ex Lady Gagi! Media już spekulują, że na pewno oboje chcą się zemścić na ukochanych. Co więcej atmosferę podgrzewa fakt, że zdjęcie, które Irina wstawiła na Instagramie, polubił Christiano Carino!

ZOBACZ:
Lady Gaga i Bradley Cooper jednak są razem?