Joanna Krupa rozkwita w ciąży!

0
Joanna Krupa
Fot. Instagram

Znana modelka po głośnym rozstaniu zupełnie straciła nadzieję na stworzenie udanego związku. Na swojej drodze jednak, spotkała Douglasa Nunesa. Ślub, jak się okazało był tylko kwestią czasu. Dobra passa nie opuszcza Joanny Krupy. Ukochani bowiem, spodziewają się dziecka. Bez wątpienia Joanna Krupa rozkwita w ciąży!

Joanna Krupa urodziła się 23 kwietnia 1979 roku w Warszawie. Gdy miała pięć lat, z mamą i siostrą wyjechała do Chicago, a następnie do Los Angeles. To właśnie w tym mieście rozpoczęła swoją karierę, zapisując się do szkoły modelek.

Gwiazda jest znana przede wszystkim z programu Top Model, gdzie występuje w roli jurorki  i prezenterki, obok fotografa Marcina Tyszki, stylisty Dawida Wolińskiego, a także reżyserki pokazów mody Katarzyny Sokołowskiej.

ZOBACZ:
Fani zachwyceni. Lady Gaga otwiera nowy biznes!

Zmiany w życiu modelki!

Od 2013 roku była związana z przedsiębiorcą Romainem Zago. Para rozstała się w 2017 roku z powodu „całkowitego rozpadu pożycia małżeńskiego”. Według wielu źródeł, oboje po rozwodzie utrzymywali bardzo dobre relacje.

Kilka miesięcy po najgłośniejszym rozstaniu w Hollywood, Joanna Krupa zaręczyła się z Douglasem Nunesem. W wywiadzie dla magazynu Viva! zdradziła szczegóły poznania ukochanego. Okazuje się, że połączyły ich zwierzęta!

Po raz pierwszy zobaczyli się w parku dla psów. Douglas onieśmielony wyglądem Joanny przez kilka dni bał się podejść i porozmawiać z piękną… aktorką! Tak, naprawdę, przyszły mąż Joanny myślał, że ta kobieta jest aktorką. Na szczęście, gdy doszło do spotkania, wszystko sobie wyjaśnili.

ZOBACZ:
Meghan i Kate walczą z plotkami! Relacje kobiet zaskakują

Jak się domyślacie, wspólne kolacje i miłość do psów, sprawiła, że nie widzieli świata poza sobą. Joanna mówi, że Douglas jest męski, fantastyczny oraz ma ogromne serce. Celebrytka czuje się przy nim bardzo bezpiecznie, dlatego zdecydowała się zostać matką! Każde zdjęcie na Instagramie Joanny pokazuje jak bardzo jest szczęśliwa i promienieje, będąc w ciąży!