To koniec! Syn Zenka Martyniuka rozwodzi się!

0
syn Martyniuka
Fot. Instagram

W polskim show-biznesie szybkie małżeństwa i głośne rozwody to chleb powszedni. Czytając coraz to nowe informacje o rozstaniach pseudocelebrytów nie dowierzamy, że tak mogło się stać, a jednak…  syn twórcy hitu Przez Twe oczy zielone rozwodzi się!

Daniel M. to najmłodszy członek rodziny Martyniuków. Ukończył Szkołę Morską w Gdyni, a także był właścicielem restauracji Jack Sparrow Białymstoku. Mając takich rodziców i takie warunki, nie potrafił wybrać odpowiedniej drogi. Przysporzył bowiem wielu zmartwień, zwłaszcza ojcu.

W 2018 roku poślubił Eweliną Golczyńską, z którą ma córeczkę Laurę. Okazuje się, że bajkowy ślub „zakochanych” był wielkim błędem. Po uroczystości, pojawiły się problemy oraz głośne afery, które kończyły się interwencją policji.

ZOBACZ:
Lady Gaga i Bradley Cooper jednak są razem?

Syn Martyniuka rozwodzi się!

O relację, którą śledziły media próbowali zawalczyć nawet rodzice Daniela. Do końca starali się pomóc synowi i ocieplić wizerunek rodziny, który bez wątpienia ucierpiał. Głównie przez zachowanie Daniela M., który został oskarżony o posiadanie narkotyków.

Kilka dni temu na Instagramie, Daniel M. poinformował o rozwodzie z Eweliną:

Nie mam wakacji od żony i córki, ja biorę z nią rozwód po prostu. Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Rozwód z Eweliną i to szybko. Koniec! Nienawidzę ludzi, którzy mają parcie na szkło.

Prawdopodobnie przyczyną rozstania było oszustwo żony:

Powiedziała, że nosi plastry, a nie nosiła ich. F*ck off z taką dziewczyną! Każdy chyba wie, jak się w tych czasach zabezpieczać. To jest chyba dziwne, że mamy dziecko?

Ku zaskoczeniu, szybkie wesele Daniela i Eweliny było spowodowane ciążą. Według wielu źródeł Daniel M. zdążył poznać Ewelinę przez jedynie półtora miesiąca.

ZOBACZ:
Fani zachwyceni. Lady Gaga otwiera nowy biznes!