Popularna para prowadzących żegna się z „DDTVN”!

DDTVN
Fot. Instagram

Odkąd Pytanie na śniadanie stało się liderem wśród telewizji śniadaniowej, w  konkurencyjnych śniadaniówkach zaszły zmiany. Z Dzień dobry TVN pożegnała się jedna z par prowadzących program, czyli Magda Mołek i Marcin Meller.

Magda Mołek urodziła się 30 kwietnia 1976 roku w Żaganiu. Studiowała na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadziła takie programy, jak: Kawa czy herbata, Taniec z gwiazdami, Miasto kobiet, a także festiwale muzyczne w Opolu i Sopocie.

Marcin Meller urodził się 23 października 1968 roku w Warszawie. Studiował na Uniwersytecie Warszawskim, na wydziale historycznym. Od 2002 roku jest związany ze stacją TVN. Od 2012 roku pisze felietony do tygodnika Newsweek.

ZOBACZ:
"Pytanie na śniadanie" na pierwszym miejscu! Co dalej z "DDTVN"?

Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z „DDTVN”

Spadek oglądalności, który odnotował portal Wirtualne media sprawił, że z magazynu emitowanego od 8:00 do 11:00 odchodzą Magdalena Mołek i Marcin Meller. W czwartek para zdecydowała się poinformować o tym na Instagramie:

Po 15 latach pracy w dziendobrytvn , w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę […] Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych – to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży – napisała w czwartek Magda Mołek.

Do trzech razy sztuka. Właśnie drugi raz odchodzę z dziendobrytvn . W 2008 solo, a teraz w doborowym towarzystwie, razem z magdamolek . Uspokajam, że Drugie Śniadanie Mistrzów w tvn24.pl pozostaje bez zmian? Dzięki Magda, dzięki ekipo DDTVN i dzięki Szanowni Widzowie za wszystkie komplementy i ochrzany! – powiadomił Marcin Meller.

Internauci, a także prowadzący nie mogli w to uwierzyć. Kinga Rusin stwierdziła, że to na pewno Prima aprillis, a Piotr Kraśko skomentował tworzenie wspólnych wydań jako kosmiczne doświadczenie. Jak myślicie, prezenterzy wrócą do śniadaniówki w TVN?
ZOBACZ:
Irina Shayk po rozstaniu z Cooperem spotyka się z partnerem Lady Gagi?