Popularna para prowadzących żegna się z „DDTVN”!

Odkąd Pytanie na śniadanie stało się liderem wśród telewizji śniadaniowej, w  konkurencyjnych śniadaniówkach zaszły zmiany. Z Dzień dobry TVN pożegnała się jedna z par prowadzących program, czyli Magda Mołek i Marcin Meller.

Magda Mołek urodziła się 30 kwietnia 1976 roku w Żaganiu. Studiowała na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadziła takie programy, jak: Kawa czy herbata, Taniec z gwiazdami, Miasto kobiet, a także festiwale muzyczne w Opolu i Sopocie.

Marcin Meller urodził się 23 października 1968 roku w Warszawie. Studiował na Uniwersytecie Warszawskim, na wydziale historycznym. Od 2002 roku jest związany ze stacją TVN. Od 2012 roku pisze felietony do tygodnika Newsweek.

POPULARNE  "Pytanie na śniadanie" na pierwszym miejscu! Co dalej z "DDTVN"?

Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z „DDTVN”

Spadek oglądalności, który odnotował portal Wirtualne media sprawił, że z magazynu emitowanego od 8:00 do 11:00 odchodzą Magdalena Mołek i Marcin Meller. W czwartek para zdecydowała się poinformować o tym na Instagramie:

Po 15 latach pracy w dziendobrytvn , w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę […] Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych – to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży – napisała w czwartek Magda Mołek.

Do trzech razy sztuka. Właśnie drugi raz odchodzę z dziendobrytvn . W 2008 solo, a teraz w doborowym towarzystwie, razem z magdamolek . Uspokajam, że Drugie Śniadanie Mistrzów w tvn24.pl pozostaje bez zmian? Dzięki Magda, dzięki ekipo DDTVN i dzięki Szanowni Widzowie za wszystkie komplementy i ochrzany! – powiadomił Marcin Meller.

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: